تله کابین استانبول

تله کابین استانبول

تله کابین استانبول :: در سفر با تور استانبول اگر تور کوتاه مدت و با روزهای کم را انتخاب کرده باشید قطعا افسوس خواهید خورد چراکه تور کوتاه  مدت برای استفاده از جاذبه های گردشگری استانبول مناسب و کافی نیست.یکی از جاذبه های تفریحی بی شمار استانبول تله کابین این شهر است.

تله کابین استانبول یکی از جاهای دیدنی استانبول است که حتما باید از آن بازدید و استفاده کنید.مسیر این تله کابین تپه ای است بسیار زیبا که از بالای آن می توانید تمام شهر استانبول را زیر پای خود احساس کنید و شک نکنید که از تماشای استانبول از بالای تپه و برج ها لذت خواهید برد.

تله کابین استانبول یکی از بهترین تله کابین های موجود در کشور ترکیه است که در سال 2005 توسط یک شرکت ایتالیایی به طول 385 متر طراحی و ساخته شد.اولین ایستگاه این تله کابین در ساحل معروف گلدن هورن می باشد که وسعت آن به 630 متر مربع می رسد و ایستگاه پایانی آن در نزدیکی کافه پییر و در فضایی به وسعت 240 متر مربع قرار دارد.

تله کابین استانبول

تله کابین استانبول

از لحاظ دسترسی هم موقعیت مناسبی نسبت به شهر دارد و در نزدیکی مرکز شهر و با فاصله 10 کیلومتری از فرودگاه استانبول قرا دارد.در طول مسیر تله کابین می توانید از جاذبه هایی مانند کاخ دلمه باغچه و هتل هیلتون استانبول بازدید کنید.

تله کابین استانبول بهترین وسیله تفریح برای کسانی است که از ارتفاع و بلندی ترسی ندارند.قبل از افتتاح این تله کابین گردشگران برای رفتن به با استانبول از اتوبوس استفاده می کردند که البته هنوز هم این امکان وجود دارد.اما لذت سوار شدن تله کابین کجا و سوار شدن اتوبوس کجا!!

مابین مسیر تله کابین تپه ای به نام پیر لوتی وجود دارد که اگر در بالای آن قرار بگیرید چشم اندازی فوق العاده را از شهر تجربه خواهید کرد.این تپه با نام بام عشاق نیز شناخته می شود و بیشتر به این نام مشهور است.

همچنین پس از رسیدن به بالای تپه می توانید از امکاناتی همچون رستوران ها و کافه ها با انواع غذاهای محلی – شیرینی و باقلوای ترکی و چای و قهوه استفاده کنید.به طور کلی تله کابین استانبول یکی از محبوب ترین جاذبه های تفریحی این شهر است که در سفر با تور ارزان استانبول می توانید از آن استفاده کنید.

 

تله کابین استانبول

تله کابین استانبول

تله کابین استانبول

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

ثبت نام تورهای لحظه آخری

X