تور پاتایا

7 شب
  • پرواز: ماهان
  • تاریخ رفت: 3 مهر ماه
  • قیمت از 4.220.000 تومان
  • مدت اقامت: ۷ شب و ۸ روز
!ثبت سفارش
4.220.000 تومان

تور تایلند – تور پاتایا تایلند – تور ارزان پاتایا – نرخ تور پاتایا – قیمت تور پاتایا – تور پاتایا ارزان

هیچ کسی نیست که نام پاتایا تایلند را نشنیده باشد پاتایا یک از زیباترین و پر طرفدارترین جزایر جهان می باشد که هر ساله تعداد زیادی از گردشگران این جزیره را برای گردش خود انتخاب می کنند .

شما مقصد پاتایا را می توانید در هر ماهی از سال انتخاب کنید و به پاتایا سفر کنید زیرا آب و هدای پاتایا در کل سال گرم می باشد .

در پایین به برخی جاذبه های دیدنی پاتایا اشاره می کنیم .

۱- معبد حقیقت

تایلند کشوری است با مذهب رسمی بودایی بنابراین بدون شک در تمامی شهرهای این کشور معابد بودایی وجود دارد . در پاتایا نیز تعدادی معبد وجود دارد اما معبد حقیقت بیشتر از بقیه مورد توجه توریست های خارجی می باشد شاید دلیل اصلی آن این باشد که این معبد تماما چوبی است و حتی یک میخ فلزی در ساخت آن استفاده نشده است . در حقیقت این معبد نه تنها یک عبادگاه مذهبی تایلندیان بلکه نماد فرهنگ و هنر مردم تایلند نیز می باشد از این رو مورد توجه بسیاری از توریست ها قرار می گیرد .

تور ارزان پاتایا

تور ارزان پاتایا

 

۲- جزیره مرجانی پاتایا

می توان به جرات گفت زیباترین منطقه ی جزیره پاتایا ، جزیره مرجانی پاتایا می باشد . این جزیره بهشت پاتایا می باشد و تمامی توریست های این منطقه بدون شک از این جزیره بازدید می کنند . این جزیره به خاطر داشتن صخره های مرجانی ، آب های شفاف ، شن های سفید و غواصی شهرت دارد .

 

قیمت تور پاتایا

قیمت تور پاتایا

 

 

۳- بازار شناور پاتایا

همان طور که از نامش پیداست این بازار درون آب است و مردان و زنان تایلندی با کلاه های حصیری خود درون قایق های کوچک چوبی نشسته اند و سبزی و میوه های خود را به فروش می رسانند شما نیز می توانید یک قایق اجاره کنید و به گردش درون بازار بپردازید و از میوه ها و سبزی های این افراد خریداری کنید .

تور ارزان پاتایا

تور ارزان پاتایا

برای کسب اطلاع از قیمت تور پاتایا به پکیج های بالای صفحه مراجعه کنید .

ثبت نام تورهای لحظه آخری

X