۹دلیل برای سفر به تایلند

تایلند یک جواهر در جنوب شرق اسیا است که انتظار بازدید شمارا می کشد.

سفر به تایلند :: تایلند عمدتا به یک مقصد جزیره ای معروف است . تایلند بهشتی است که در آن طبیعت به وفوور دیده می شود و معابد چشمگیری در آن وجود دارد در این مقاله ما برای شما ۹ دلیل قانع کننده بیان می کنیم تا سفر بعدی شما به تایلند باشد.

 

۱- تایلند سواحل فوق العاده ای دارد

9دلیل برای سفر به تایلند

سواحل تایلند دارای شهرت جهانی هستند و برخی از آنها در فیلم هایی مانند سری جیمز باند و لئوناردو دی کاپریو در فیلم ساحل برجسته شده است.

سفر با تور تایلند

۲-غواصی در سطح جهانی

غواصی در تایلند

معروفترین نقاط غواصی در تایلند عبارتند از جزایر آندمان و جزایر سیمیلان که دارای شهرت جهانی هستند و هر دو گزینه تنها در فصول خاص  و برای اطمینان از ایمنی در دسترس هستند.

 

۳-طبیعت به شما نزدیک است

طبیعت تایلند

پارک ملی کوه سوک یکی از نقاط کمتر شناخته شده در سفر به تایلند است. شاید دسترسی به این نقاط کمی سخت باشد ولی با دسترسی به آن  به یک دریاچه آرام  ، پر از امنیت و دور از شهر می رسید.

 

۴-وعده های غذایی بسیار ارزان

غذاهای تایلند

غذاهای خیابانی از ۱ دلار شروع می شوند و وعده های رستورانی از ۷ دلار شروع می شوند این یک خبر بسیار خوب است چون شما می توانید در طول سفر به تایلند هر روز از خوردن غذاهای متنوع در بیرون از هتل خود لذت ببرید. با اینکه غذاهای غربی نیز موجود است لذت خوردن غذاهای عجیب و غریب تایلندی را از خود نگیرید.

 

۵-استراحتگاه های لوکس مقرون به صرفه

هتل های تایلند

از آنجا که تایلند کشور ارزانی است شما همان استاندارد هتل های لوکس غربی را در این کشور با نرخ مقرون به صرفه تر دریافت می کنید.

 

۶-فیل ها در تایلند هستند !

فیل سواری تایلند

در حالی که نگرانی های اخلاقی در مورد فیل سواری در تایلند وجود دارد شما میتوانید پارک های طبیعی و مراکز توان بخشی را برای تعامل با این غول مهربان انتخاب کنید.

 

۷-ماساژور ها ارزان و فراوان هستند

ماساژ تایلند

ماساژ تایلندی در جهان بسیار مشهور است و قیمت آن در تایلند بسیار ارزان و مقرون به صرفه است. اگر به تایلند سفر می کنید حتما این ماساژ را امنحان کنید.

 

۸-معابد با شکوه در همه جا دیده می شوند

معابد تایلند

تایلند خانه معابد با شکوه و معماری جذاب شرقی است ، برخی از آنها سورئال ، برخی دیگر کارتونی و دسته ای دیگر با عظمت و با شکوه هستند با توجه به اینکه در تایلند معابد بسیاری است احتمالا شما نمی توانید در یک سفر از همه آنها بازدید کنید پس قبل از سفر برای بازدید های خود برنامه ریزی کنید.

 

۹-دیدن فرهنک جذاب از قبایل تپه

قبیله تایلند

رنان قبایل تپه باور دارند که داشتن گردن دراز زیباتر است از این رو حلقه های طلایی در گردن بسیاری از زنان این قبیله دیده می شود یک نکته مهم در بازدید از دیگر کشورها دیدن فرهنگ و ارزش های مردم آن کشور است.

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

ثبت نام تورهای لحظه آخری

X