لوگوی ارشین پرواز

لذت سفر با تور لاکچری آرشین پرواز

وقتی اسم سفر خارجی می آید چیزی که در ذهنمان متصور می شویم سفرهای لاکچری و پر هزینه به کشورهای اروپایی است. در حال حاضر تورهای لاکچری آرشین پرواز به سراسر دنیا در حال برگزاری است و مخاطبان خاص خودش را دارد. در واقع سفر لاکچری در ایران بیشتر در شهرهای شمالی ایران که نزدیک به ساحل و جزایر جنوبی کشورمان نظیر کیش و قشم که سواحلی زیبا و تفریحات لاکچری دارد را شامل می شود. به طور مثال اگر قصد سفری لاکچری با تور کیش را دارید می توانید در هتل دریایی ترنج کیش اقامتی لوکس و بی نظیر را تجربه کنید.

همانطور که می دانید کلمه لاکچری به معنی لوکس و گران قیمت است که در حال حاضر این اصطلاح خیلی کاربردی شده است. لاکچری در واقع یک سبک زندگی را شامل می شود که در آن افراد از وسایل گران قیمت و مدرن، مکان هایی چون خانه، رستوران، هتل و … که در نوع خودشان لوکس و مدرن هستند و استفاده از این خدمات و امکانات مستلزم پرداخت هزینه های بالایی است را شامل می شود.

تور لاکچری

تور لاکچری چیست؟

تور لاکچری به چه تورهایی اطلاق می شود؟ در واقع این سوالی است که در اذهان همه بوجود می آید. تور لاکچری در واقع لوکس ترین، گران ترین ، کمیاب ترین و باکیفیت ترین تورها را شامل می شود. سفر لاکچری اتفاقی بی نظیر است که همه دوست دارند حداقل برای یکبار هم که شده تجربه کنند. تجربه تفریحات لاکچری و لوکس در کشورهای مختلف متفاوت است؛ به طور مثال تفریحاتی چون آفرود، رفتینگ و یا سافاری در کشورمان شاید لاکچری به شمار آید ولی در سایر کشورها سفرهای لاکچری جور دیگری تعریف می شوند.

اگر شما عنوان تور لاکچری و یا سفر لوکس را در گوگل جستجو کنید، تصاویری زیبا از سفرهای لوکس ساحلی در جزایر زیبا نظیر مالدیو و سیشل را خواهید دید با امکاناتی لوکس و بی نظیر در منطقه ای آرام و خوش آب و هواست. 

تورهای لاکچری

 

آنچه که در اینجا مطرح است این است که انتظار مسافران از سفرهای لاکچری چیست؟ در سفرهای لاکچری علاوه بر انتظار خدمات و امکانات عالی، بیش از هر چیزی حس آرامش و آسودگی خیال گزینه ای است که سفرتان را تحت تاثیر قرار می دهد.

در واقع انتخاب آژانس هواپیمایی معتبر که مجموعه خدمات گردشگری را با موفقیت ارائه دهد، مهم ترین موردی است که در تورهای لاکچری باید در نظر بگیرید. همانطور که می دانید سفرهای لاکچری هزینه های بالایی دارند و آژانس مسافرتی طبق قرارداد باید امکانات و خدماتی که گفته شده است را به شما ارائه دهد؛ از جمله خدمات رفت و برگشت و اقامت و همچنین برنامه های گشت شهری از مواردی است که باعث می شود سفر شما خاطره انگیز شود.

آژانس مسافرتی آرشین پرواز یکی از آژانس های معتبر و فعال در حوزه گردشگری است که خدمات و امکانات بی نظیری را به شما مسافران گرامی در قالب تورهای داخلی و خارجی ارائه می دهد. آنچه که در تورهای لاکچری مورد توجه است رزرو بلیط هواپیمایی فرست کلاس و بیزینس کلاس است که گران ترین صندلی های پرواز به شمار می آیند. همانطور که می دانید انتخاب پرواز مناسب از ابتدای سفر، کیفیت سفرتان را تحت تاثیر قرار می دهد. همچنین ارائه وعده های غذایی صبحانه، ناهار و شام، اقامت در هتل های لوکس و مدرن، ترانسفر اختصاصی از ابتدای سفر با ماشین های لوکس، بیمه مسافرتی، گشت های شهری با راهنمای فارسی زبان در مقصد را شامل می شود. به طور مثال گشت با کشتی کروز و یا گشت با هلیکوپتر برخی از خدماتی است که تورهای لاکچری ارائه می دهند.

پرواز فرست کلاس

سفری لاکچری به شمار می آید که هزینه ی سفرتان چندین برابر هزینه های عادی سفر شود. در واقع این هزینه های اضافی شامل امکانات ویژه ای است که ارائه می شود از کلاس های پروازی و پذیرایی های ویژه گرفته تا اقامت در هتل های 5 ستاره UALL و ترانسفر خصوصی است که هر کدام از اینها سفرتان را لذت بخش تر می کند.

خدمات تورهای لاکچری آرشین پرواز

خدمات تورهای لاکچری با توجه به هزینه ای که برای تور پرداخت می کنید متفاوت است و این خدمات با توجه به تور متفاوت است :

بلیط رفت و برگشت (با توجه به کلاس پروازی منتخب)

رزرو هتل (اقامت در هتل های لوکس 5 ستاره)

ترانسفر اختصاصی ویژه

بیمه مسافرتی

اخذ ویزا

انتخاب راهنمای فارسی زبان

 خصوصیات تورهای لاکچری

مسافرت های لوکس و به طور کلی سفرهای لاکچری تجربه ای خاص و متفاوت است که به طور کامل روحیات شما را تحت تاثیر قرار می دهد. افرادی که تمایل دارند که سفری لاکچری و لوکس را تجربه کنند و خاطره ای به یادماندنی از سفرشان داشته باشند، با توجه به اینکه مسافرت یکی از هیجان انگیزترین تفریحاتی است که می توانید تجربه کنید و البته که سفر ارزان هم می تواند حال و هوایتان را عوض کند. اما سفر ارزان را همه اقشار جامعه می توانند تجربه کنند ولی سفر به برخی مقاصد مستلزم پرداخت هزینه های بالایی است که تنها قشر خاصی از جامعه می توانند هزینه های اینگونه سفرهای لاکچری را تامین کنند. به طور کلی سفرهای لاکچری برای افراد ثروتمند تعریف شده است که لذت و تجربه ای خاص و بی نظیر را برای مخاطبین تور لاکچری دارد. در تورهای لاکچری آنقدر تجربیات جذابی کسب می کنید که برای مسافرت های بعدی هم به دنبال رفتن به مکانی بکر و جدید هستید که هرکسی نمی تواند آن را ببیند.

ما در آژانس مسافرتی آرشین پرواز برای رفاه حال مسافران تورهای متفاوتی را فراهم کرده ایم که یکی از این تورها که به صورت لوکس و ویژه ارائه می شود و از نظر سطح کیفیت با تورهای عادی خیلی متفاوت است. تورهای لوکس برای مقاصدی مانند جزایر و بکر و دیدنی با سواحل اختصاصی که می تواند برای سفر ماه عسل گزینه ای خاص و ویژه به شمار آید. برای اینکه خاطرات خوبی از سفرتان به یادگار داشته باشید. بهتر است قبل از سفر به نکاتی از جمله اعتبار و قدمت آژانس، نوع ایرلاین، ساعت پروازی، هتل و خدماتی که ارائه می دهد، وعده های غذایی و نوشیدنی ها، گشت شهری و گشت های ویژه از جمله مواردی است که باید پیش از سفرتان و رزرو تور لاکچری در نظر داشته باشید.

انتخاب یک تور مناسب با توجه به خدماتی که شما انتظار دارید به طوریکه تمام هزینه های مقصد را شامل شود می تواند سفر ایده آلی را برای شما ارمغان داشته باشد و شما بتوانید نهایت استفاده را از سفرتان با تور ببرید.

آژانس های مسافرتی برای ارائه تورهای لوکس و لاکچری، رقابت شدیدی دارند به طوریکه آژانس های هواپیمایی تلاش می کنند با قیمتی پایین تر نسبت به رقبای خود توری مناسب با امکانات و خدماتی ایده آل ارائه دهند. از اینرو شما می توانید تورهای لاکچری لحظه آخری را با خدمات متنوع از آژانس ها در یافت کنید. در این میان آژانس مسافرتی آرشین پرواز با ارائه تورهای لوکس با ایرلاین های معتبر و سطح پروازی ویژه، هتل های لوکس و پنج ستاره، برنامه ریزی منظم و ایده آل که خسته کننده نباشد را ارائه می دهد و تجربه ی سفری خاطره انگیز را می توانید با تورهای لاکچری آرشین پرواز تجربه کنید.