مراکز خرید دبی

مراکز خرید دبی نیز یکی از جاذبه های امارات است که هر ساله علاقمندان فراوانی را به خود جذب می کند.شاید بیشتر از هر چیز دیگری شهرت برج های سر به فلک کشیده است شهر را شنیده باشید اما ما می خواهیم به شما بگوییم که علاوه بر این مورد برای خرید و تفریح در مراکز خرید برای علاقمندان به خرید نیز مناسب است.

تور دبی فرصت مناسبی را برای شما فراهم می کند تا بتوانید علاوه بر تمامی جاذبه های دبی با بهترین مراکز خرید دبی نیز آشنا شوید و سفرتان را به سوغاتی های بسیار لوکس و شیک کامل کنید.

مرکز خرید دبی مال

دبی مال یکی از بهترین مراکز خرید دبی است که در مرکز شهر دبی , خیابان فایننشیال سنتر واقع شده است.این مرکز خرید بزرگ ترین مرکز خرید و تفریح جهان است که در سال 2012 به عنوان شلوغ ترین مرکز خرید دبی را به خود اختصاص داد.

مرکز خرید دبی مال

مرکز خرید دبی مال

مرکز خرید دبی مال دسترسی بسیار مناسبی به مرکز شهر دبی دارد و به هتل های لوکس نیز بسیار نزدیک است علاوه بر تمامی این ها کیفیت ترانسفر به این مرکز خرید بسیار عالی است و این خود باعث شده است که علاقمندان به راحتی به این مرکز خرید رفت و آمد داشته باشند.

دبی مال یکی از بخش های مجموعه عظیم برج خلیفه است و از ساعت 10:00 صبح تا 12:00 شب فعال است و به شما عزیزان خدمات ارائه می دهد.شما در این مرکز خرید هر نوع از اجناسی را که بخواهید پیدا خواهید کرد.این مرکز خرید در 4 طبقه و 1200 مغازه ساخته شده است.

تفریحات : آکواریوم دبی, زمین بازی یخی, بازار طلای بسیار با شکوه, سینما, انواع رستوران و کافه و ….

مرکز خرید امارات مال

امارات مال یکی از بهترین مراکز خرید دبی است که در سال 2005 در 4 طبقه و 630 واحد تجاری ساخته شده است.فروشگاه های این مرکز خرید اجناس مختلفی را از برندهای مختلف به مشتریان خود ارائه می دهند.در ضمن اگر به دنبال خرید از برندهای مشهور دنیا هستید به این مرکز خرید سری بزنید.این مرکز خرید از ساعت 10 صبح تا 12 شب باز است و به شما علاقمندان به خرید خدمات ارائه می دهد.

مرکز خرید امارات مال

مرکز خرید امارات مال

این مرکز خرید علاوه بر تمامی برندهایی که به شما ارائه می دهد مراکز تفریح و سرگرمی نیز دارد و این خیال شما را از بابت سرگرمی بچه ها نیز آسوده می کند.از جمله تفریحات این مرکز خرید سینما, اسکی دبی , شهربازی بزرگ و سالن تئاتر و بسیاری سرگرمی های را می توان نام برد.اسکی دبی یکی خاص ترین تفریحات این مرکز است.

در کنار این مرکز خرید 2 هتل 5 ستاره بسیار عالی وجود دارد همچنین وجود ایستگاه مترو در نزدیکی این مرکز خرید رفت و آمد را به این مرکز خرید سهل نموده است.

مرکز خرید ابن بطوطه دبی

مرکز خرید ابن بطوطه جنب بزرگ راه شیخ زاید قرار گرفته است و به همین دلیل دسترسی به این مرکز خرید بسیار راحت است.این مرکز خرید از ساعت 10 صبح تا 10 شب فعال است و شامل 270 واحد تجاری است.

علاوه بر مراکز تجاری و فروشگاه های در این مرکز خرید سینما, شهر بازی و سالن بولینگ نیز وجود دارد که به شما کمک می کند در کنار خرید و گشت و گذار در مراکز خرید به تفریح نیز بپردازید.

مرکز خرید ابن بطوطه دبی

مرکز خرید ابن بطوطه دبی

اما آنچه بیش از هر چیزی این مرکز خرید را خاص کرده است سبک معماری این مرکز خرید بزرگ است.این مرکز خرید به گونه ای ساخته شده است که معماری آن نشان دهنده معماری و فرهنگ 6 کشور مختلف است.این کشور های عبارتند از ایران,چین, هند, مصر,تونس و اندلسی که بخشی از اسپانیا است.به دلیل این ترکیب معماری و فرهنگ این مرکز خرید را بزرگ ترین مرکز خرید اقتباسی دنیا نامیده اند.

مرکز خرید سیتی سنتر دیره

سیتی سنتر دبی در خیابان هشتم دبی قرار دارد و در سال 1995 افتتاح گشته است.این مرکز خرید در 3 طبقه و 370 واحد تجاری ساخته شده است و برخلاف قدیمی بودن یکی از بهترین و محبوب ترین مراکز خرید دبی است.

مرکز خرید سیتی سنتر دیره

مرکز خرید سیتی سنتر دیره

این مرکز خرید از ساعت 10 سبح تا 12 شب فعال است و شما علاوه بر خرید می توانید از تفریحات ممکن در این مرکز خرید نیز استفاده نمایید از جمله سینما,سرزمین بازی و سالن بولینگ.

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

منو