برج الخلیفه دبی

با برج الخلیفه دبی بیشتر آشنا شوید…

برج الخلیفه دبی یک سازه عجیب و استثنایی است که در سال 2010 میلادی در دبی شروع به بهره برداری شد و طرح این برج را از گل محلی صحرایی به نام لیلی عنکبوتی اقتباس کرده اند.این ساختمان کاربرد های تجاری,اداری,هتلی و مسکونی دارد.بسیاری از افراد در سفر دبی به این ساختمان زیبا می روند و در سکوی مشاهده آن که دید 360 درجه دارد به مشاهده زیبایی های دبی می پردازند. تور دبی فرصت بسیار مناسبی برای آشنایی با این سازه جالب و حیرت انگیز است.

برج الخلیفه دبی

برج الخلیفه دبی

این برج 160 طبقه دارد که در 829.8 متر ارتفاع ساخته شده است برای دسترسی به طبقات بالاتر از 160 باید از نردبان های مخصوص برج استفاده نمایید.به طوز کلی این برج 2909 پله دارد که این تعداد پله تا طبقه 160 این برج هستند.این برج معروف ترین ساختمان دبی است و رکود بلند ترین ساختمان  جهان را به خود اختصاص داده است.

این برج در روز و شب نمای بسیار عالی ای دارد البته اکثر عکاسان علاقه زیادی به عکاسی در شب در این سکو دارند.یک پارک در محوطه خارجی این برج واقع است که در زمینی به وسعت 11 هکتار ساخته شده است.

برج خلیفه دبی

برج خلیفه دبی

برج الخلیفه دبی در جوار دبی مال و آبنمای موزیکال دبی قرار گرفته است و شما در زمان بسیار کوتاهی می توانید تمامی این جاذبه های بی نظیر را ببینید.بلند ترین فواره مصنوعی دنیا نیز در همسایگی این برج قرار گرفته است.

برای بازدید از این برج باید ابتدا بلیط آنلاین تهیه کنید و سپس به برج مراجعه نمایید.در این برج قطعا تفریحات بی نظیری را خواهید گذراند و خاطرات بی نظیری را تجربه خواهید نمود.این برج بستر افتتاح و راه اندازی تولین هتل آرمانی جهان است که در سال 2010 افتتاح گردید.

علاوه بر تمامی این موارد برج الخلیفه دبی سریع ترین آسانسور جهان را دارد که سرعتی برابر با 10 متر بر ثانیه را دارد.همچنین یک گالری بسیار ویژه دارد که نمایانگر 85 اثر نشان دهنده فرهنگ عرب با سبک های امپرسیونیسم است که توسط هنرمندان جهان برای نمایش به این گالزی آورده شده است.

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

ثبت نام تورهای لحظه آخری

X