هتل رامادا پلازا آنتالیا

هتل رامادا پلازا آنتالیا با آژانس آرشین

هتل رامادا پلازا واقع در ساحل آنتالیا، در فاصله ی ۲۳۰۰ پایی منطقه ی تاریخی شهر قدیمی می باشد. این هتل دارای یک چشمه آبگرم (معدنی) به همراه یک استخر و اتاق های مشرف به دریا یا کوهستان است که می تواند برای همه یک تجربه ی فوق العاده را به ارمغان بیاورد.

 

هتل رامادا پلازا آنتالیا

هتل رامادا پلازا آنتالیا

تمام اتاق های نورگیر و مجهز به سیستم تهویه هوا در هتل رامادا پلازا آنتالیا یک بالکن و تراس اختصاصی دارند. همچنین هر اتاق مجهز به تلویزیون ال سی دی متصل به کانالهای ماهواره ای و یک میز کار می باشد.

 

هتل رامادا پلازا آنتالیا

هتل رامادا پلازا آنتالیا

باشگاه بزرگ اسپای شهر دارای انواع درمان های سلامتی و آبگرم است، و همچنین شامل یک اتاق مجهز تناسب اندام و یک سونا می باشد. مهمانان هتل رامادا پلازا می توانند با یک حمام ترکی یا یک ماساژ درمانی برنامه ریزی شده، ریلکس کنند.

ترکیب غذاهای ایتالیایی و دریایی در سه رستوران متفاوت سرو می شوند. هتل نیز هر روز صبحانه تعبیه می کند، ناهار و شام بصورت سلف سرویس به همراه سرگرمی های شبانه بر مبنای برنامه هفتگی سرو می شوند.

 

هتل رامادا پلازا آنتالیا

هتل رامادا پلازا آنتالیا

هتل رامادا پلازا آنتالیا واقع در فاصله ی ۲۶۵۰ پایی موزه ی شهر آنتالیا و مناره ی شکسته است. فرودگاه آنتالیا در فاصله ی ۶٫۲ مایلی هتل قرار دارد. پارکینگ رایگان در محل آن هتل نیز وجود دارد.

بر اساس بررسی های جداگانه، این مکان محبوب ترین قسمت آنتالیا از نظر مسافران است.پس اگر به فکر سفر به آنتالیا هستید حتما این هتل زیبا را جزو گزینه های حل اقامت خود قرار دهید.

زوجها علاقه ی خاصی به این هتل دارند- آنها رتبه ی ۸٫۶ را به این هتل برای سفر دو نفره شان اختصاص دادند.

تور های آنتالیا آرشین پرواز می تواند شما را برای اقامت در این هتل زیبا و شیک یاری کند.

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه