بزرگترین پازل دنیا در دبی

جورچین, رکورد جدید دبی

بزرگترین پازل دنیا :: دبی شهری کوچک با رکوردهای بزرگ و جهانی است.اگر از جمله مسافران تور دبی باشید میدانید که بازدید از جای جای دبی همراه با هیجان و شور و شوق فراوان است.میزان هیجانی که در بازدید از جاذبه های دبی تجربه خواهید کرد با هیج جای دنیا قابل مقایسه نیست. با همراه شوید تا با جدید ترین رکورد جهانی دبی آشنا شوید…

بزرگترین جورچین دنیا

بزرگترین جورچین دنیا

پازلی که در دبی قرار گرفته است و رکورد جهانی را از آن خود کرده و بزرگترین پازل دنیا است پازلی به مساحت6000 متر مربع است و از فاصله های بسیار دور قابل رویت است.این جورچین به مناسبت سال زاید و به افتخار بنیانگذار دبی  مرکز dmcc از این پازل 12000 تکه ای رونمایی کرد.

این جوچین عظیم در نزدیکی برج های دریاچه جمیرا و در منطقه uptown dmcc قرار گرفته است.این منطقه یک منطقه برای توسعه دادن به املاک و مستغلات است که در قدیم به نام برج 2020 نامگذاری شده بوده است.این پروژه حدود 10000 شغل ایجاد خواهد کرد و در بر دارنده 3000 کیلومتر مربع فضای تجاری و مسکونی است.

بزرگترین جورچین دنیا دبی امارات

بزرگترین جورچین دنیا دبی امارات

با توجه به رکورد شکنی دبی در این موضوع شاید برایتان جالب باشد که درباره رکورد پیشین این موضوع نیز بدانید که هنگ کنگ رکورد دار قبلی در بزرگ ترین پازل جهان به مساحت 5428.8 متر مربع بوده است که در سال 2002 در گینس به ثبت رسیده است.این پازل در فرودگاه کای تاک هنگ کنگ قرار گرفته است.

از نظر تعداد قطعات  بزرگترین پازل دنیا در ورزشگاه فوتو شهر هوشی مین ویتنام قرار گرفته است که در سال 2011 به اتمام رسید.این پازل تصویری از یک گا نیلوفر آبی با 6 گلبرگ است که 550.000 تکه دارد .

به خاطر بسپارید که در سفر با تور دبی هرگز بازدید از شگفتی ها و زیبایی های دبی را فراموش نکنید هر کدام از این جاذبه ها قطعا نظر شما را جذب خواهد کرد و لذت بی سابقه ای را خواهید برد.

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

ثبت نام تورهای لحظه آخری

X