بهترین سواحل دبی

سواحل دبی

دبی یک شهر ساحلی است که در جنوب کشور عزیزمان ایران قرار گرفته است و جاذبه های گردشگری فراوانی دارد از جمله بهترین جاذبه های این شهر سواحل زیبای این شهر است. تور دبی فرصت بسیار مناسبی برای تفریح و گردش در سواحل زیبای خلیج همیشگی فارس است.ما در این بخش بهترین و برترین سواحل دبی را به شما معرف یخوایم نمود…

ساحل الممزر دبی

ساحل الممزر دبی یکی از گسترده ترین سواحل دبی است که امکانات تفریحی زیادی دارد و به همین دلیل به نام پارک ساحلی نیز شهرت یافته است.این منطقه به یک منطقه ییلاقی شباهت دارد و انواع امکانات رفاهی را برای شما فراهم می آورد.

ساحل ممزر دبی

ساحل ممزر دبی

در سرتاسر این ساحل فروشگاه های مختلفی قرار گرفته است که تمامی آنچه شما احتیاج دارید را به شما ارائه می دهند.شنا در این ساحل کاملا آزاد است و ویژگی بسیار خاص این ساحل این است که در روزهای دوشنبه و چهارشنبه فقط مخصوص بانوان است و ورود برای آقایان ممنوع است.

ساحل جمیرا

ساحل جمیرا یکی از محبوب ترین و پربازدیدترین سواحل دبی است. این ساحل پوشیده از شن های طلایی رنگ است و اسن ساحل زیبا یک منطقه مسکونی به حساب می آید و به 3 بخش مختلف جمیرا1,جمیرا2 و جمیرا3 تقسیم می شود.

ساحل جمیرا

ساحل جمیرا

شهرت بیش از حد این ساحل به دلیل وجود دو هتل بزرگ و معروف در این ساحل است یعنی هتل برج العرب و هتل جمیرا بیچ.دسترسی به این ساحل بسیار آسان است و این ساحل بین خیابانی بزرگ و خلیج همیشگی فارس قرار گرفته است.

این ساحل تقریبا تمامی امکانات رفاهی مورد نیاز شما را دارد و مسجد جمیرا نیز در نزدیکی این ساحل واقع گشته است.حمل و نقل شما به این ساحل نیز به مترو و تاکسی امکان پذیر است.

ساحل روسی

ساحل روسی یکی دیگر از سواحل زیبای دبی است و دلیل انتخاب این نام برای این ساحل رفت و آمد و علاقه افراد روس و آسیای شرقی به این ساحل است.اروپائیان بیشتر به عنوان یک ورزشگاه از این ساحل استفاده می کنند  و تفریحات رایج در این ساحل شنا,دوچرخه سواری,اسکیت بازی و دوندگی است.

ساحل روسی دبی

ساحل روسی دبی

ساحل کایت

این ساحل محلی است که هر روزه بادبادک های فراوانی در آن به آسمان می روند و این خود باعث جذب گردشگران به این ساحل می شود.رفت و آمد به این ساحل با تاکسی و مترو امکان پذیر است.

ساحل کایت دبی

ساحل کایت دبی

ساحل برج

ساحل برج یکی از سواحل بی نظیر دبی است که در هنگام غروب آفتاب نمای بسیار زیبایی از برج العرب را به نمایش می گذارد.اینن ساحل بهترین دید را به برج العرب دارد و در امتداد جنوبی ساحل کایت واقع شده است.والیبال ساحلی در این ساحل رواج فراوان دارد و برنامه ریزی های فراوانی برای افزایش امکانات رفاهی این هتل در دست اجراست.

ساحل برج دبی

ساحل برج دبی

ساحل قنتوت

ساحل قنتوت متعلق به هتل قنتوت است که با شن های طلایی,منظره بی نظیر و امکانات فراوان هر ساله گردشگران زیادی را برخلاف گران بودن به خود جذب می کند.این ساحل با اینکه متعلق به یک هتل است اما ورود عموم با پرداخت مبلغ ورودی 100 درهم آزاد است و مکانی مناسب برای گذراندن تعطیلات خانوادگی است.اگر از جمله مسافران تور ارزان دبی هستید هرگز در پرداخت ورودی این ساحل زیبا خساست به خرج ندهید قطعا پشیمان نخواهید شد.

ساحل قنتوت دبی

ساحل قنتوت دبی

برای رسیدن به این ساحل جاده ابوظبی را به سمت شیخ زاید بروید و تابلوهای راهنما را دنبال کنید تا به این ساحل زیبا برسید.

ساحل جبل علی

ساحل جبل علی یکی از سواحل دیدنی دبی است که در آن هتل زیبای جبل علی واقع شده است و ساخت و سازهای زیادی در این ساحل انجام شده است.در ساحل جبل علی نیز به دلیل وزش باد بادبادک بازی می کنند.

ساحل جبل علی

ساحل جبل علی

ساحل جی بی آر

ساحل جی بی آر قبل تر از این ساحلی کثیف و بدون هیچ گردشگری بود ولی اکنون ساحلی تمیز و با امکانات رفاهی مناسب است که مسابقات ورزشی اتومبیل رانی و والیبال ساحلی در آن برگزار می شود.این ساحل امروزه بسیار جوتن پسند شده است و وسایل بازی و ورزشی فراوانی از جمله راگبی و فیریزبی در آن قرار گرفته است.

ساحل جی بی آر دبی

ساحل جی بی آر دبی

برای رفتن به این ساحل زیبا تنها کافی است یکی از وسایل نقلیه عمومی تاکسی و یا تراموا را انتخاب نمایید.

ساحل رویال

ساحل رویال برترین ساحل دبی است که امکانات فراوانی را به شما خواهد داد شما برای ورود به این ساحل 500 درهم باید بپردازید اما این ساحل ارزشش را دارد و شما پس از تفریح و گردش در این ساحل از پرداخت این مبلغ هرگز پشیمان نخواهید شد.

ساحل رویال دبی

ساحل رویال دبی

امکانات این ساحل عبارتند از : استخرهای تمیز برای شنا, کلبه و آلاچیق های بسیار تمیز و رمانتیک برای اقامت موقت شما و یک رستوران بسیار با کیفیت.

ساحل چهار در چهار

در ساحل چهار در چهار ماشین های آف رود رفت و آمد بسیاری دارند و به همین دلیل نام این ساحل را از این ماشین ها برداشته اند.این ساحل شن های طلایی و طوسی زیبایی دارد و یکی از معروف ترین خلیج های دبی است.

ساحل چهار در چهار دبی

ساحل چهار در چهار دبی

ساحل4*4 امکانات زیادی ندارد و تنها شاید برای تماشای غروب آفتاب مناسب باشد و البته آف رود…

ساحل سان ست

ساحل زیبای سان ست ساحلی زیبا برای گذراندن اوقاتی رمانتیک و آرام در کنار دریا است و شن هایی طلایی دارد . این ساحل مناسب غروب آفتاب است و یکی از زیبا ترین سواحل جمیرا است.امکانات رفاهی این ساحل مناسب است و مکانی بسیار مناسب برای آفتاب گرفتن و بازی های شاد مانند بادبادک, قایق سواری و سایر تفریحات ساحلی است.

سان ست دبی

سان ست دبی

ساحل مرکاتو

این ساحل از دیدنی ترین سواحل دبی است که یک ساحل اختصاصی است و امکانات زیادی ندارد.این ساحل از بکرترین سواحل دبی است که به نام ساحل مخفی و یا هیدن بیچ نیز شهرت دارد.

ساحل مرکاتو دبی

ساحل مرکاتو دبی

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

منو