بهترین کافه های باتومی گرجستان

بهترین کافه های باتومی گرجستان

بهترین کافه های باتومی :: باتومی یکی از شهر های فوق العاده زیبای گرجستان می باشد که بع معماری مدرن – تفریحات تابستانه و رستوران های شیک خود معروف است.در این مطلب ار سایت آرشین پرواز بهترین کافه های باتومی گرجستان را به شما معرفی خواهیم کرد.

کافه فن فن

بهترین کافه های باتومی

کافه فن فن

کافه فن فن باتومی در یک ساختمان قدیمی که در سال 1905 ساخته شد قرار دارد و یکی از بهترین کافه های باتومی می باشد.این مکان با معماری فوق العاده و فضایی دلنشین مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است.در این کافه می توانید از تراس استفاده کنید و از نمای شهر لذت ببرید.

کافه لیتراتورولی

بهترین کافه های باتومی

کافه لیتراتورولی

کسانی که علاقمند به مطالعه کتاب هستند به این کافه علاقه زیادی دارند و با میل کردن یک فنجان قهوه و مطالعه یک کتاب خوب لذا می برند.بیشتر کتاب های این کافه به زبان گرجی هستند ولی تعدادی کتاب انگلیسی هم در این کافه وجود دارد.این کافه برای خوردن کیک و دسر های فق العاده مکان خوبی می باشد.

کافه چاکلت

کافه چاکلت

اگر آدم سحر خیزی هستید مکانی بهتر از کافه چاکلت پیدا نخواهید کرد.کافه چاکلت بهترین قهوه ها و صبحانه را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه می دهد و می توان روز خود را با یک صبح دلچسب در این کافه آغاز کنید.پیشنهاد می کنیم در سفر با تور گرجستان و شهر باتومی از این کافه بازدید کنید.

کافه گاردنز

بهترین کافه های باتومی

کافه گاردنز

کافه گاردنز در یکی از مدرن ترین ساختمان های باتومی قرار دارد.این ساختمان شاید از بیرون چندان جذاب نباشد.وقتی به داخل این کافه بروید با فضایی دنج و جوی آرام روبرو خواهید شد و خوردن صبحانه و نهاری لذیذ خاطره ی خوبی را برای شما می سازد.

کافه توپیا

کافه توپیا

کاف توپیا یک بهشت کوچک و دنج برای طرفداران و دوست داران قهوه است.اما علاوه بر قهوه می توانید از کیک و شیرینی هم لذت ببرید.اگر هم گرسنه باشید می توانید از ساندویچ های این کافه با طعم های فوق العاده اش استفاده کنید.

 

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

ثبت نام تورهای لحظه آخری

X