لوگوی ارشین پرواز

تور استانبول نوروز 1402 ؛ نوروزی پر از خاطرات به یادماندنی در ترکیه

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال اغلب گردشگران به دنبال مقصدی برای سپری کردن تعطیلات نوروز هستند. ترکیه یکی از مقاصدی است که گردشگران شهرهای آن را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند.

همانطور که می دانید تعطیلات عید زمان مناسبی برای مسافرت به خارج از کشور است، شهرهایی مانند استانبول  و آنتالیا در ترکیه طرفداران زیادی دارد و اگر قصد یک سفر خارجی را دارید می توان گفت استانبول مقصدی به صرفه برای سفر نوروزی است.

با توجه به اینکه رزرو تور و برنامه ریزی برای سفر در ایام نوروز رزرو بلیط هواپیما و همچنین رزرو هتل، کار بسیار سختی است.بیشتر مسافران برای سفر نوروزی از ماه ها قبل برنامه ریزی می کنند، اگر شما هم فرصت کافی و یا اطلاعات لازم برای برنامه ریزی سفرتان ندارید می توانید از میان تورهای نوروزی تور مناسب خودتان را انتخاب کنید.

تور استانبول در نوروز؛ همواره یکی از مسیرهای پرطرفدار در میان ایرانیان است که با توجه به اینکه استانبول در بهار حال و هوای دیگری دارد و علاوه بر اینکه زیبایی های آن دو چندان است، آب و هوای استانبول در این زمان ایده آل و مناسب گشت و گذار است.

تور استانبول نوروز آرشین پرواز

استانبول همانطور که گفته شد مقصدی دیدنی و جذاب برای سپری کردن تعطیلات نوروزی است. اگر تور استانبول نوروز را برای سفرتان انتخاب کرده اید خودتان را برای خوشگذرانی در بهترین شهر گردشگری ترکیه آماده کنید.

استانبول آنقدر جاذبه دارد که همه را مجذوب خود می کند و بی تردید یکی از زیباترین شهر های دنیاست و هر ساله گردشگران زیادی را از سراسر دنیا به سوی خود می کشاند.

استانبول شهری میان دو قاره آسیا و اروپاست و عنوان بزرگترین شهر ترکیه را دارد و قلب فرهنگی و اقتصادی ترکیه می باشد. قرار گیری استانبول در مجاورت دریای سیاه و دریای مرمره و تنگه‌ بسفر باعث شده که یکی از زیباترین شهرهای ساحلی دنیا باشد؛ شهری تاریخی و جذاب که در سال های اخیر با پیشرفت و زیباسازی این شهر پرداخته اند و همین امر سبب شده که هر ساله بر تعداد گردشگران استانبول افزوده می شود.

مسافران تورهای نوروزی استانبول می توانند پکیج های استانبول را در همین صفحه مشاهده کنند و با تماس با کارشناسان ما نسبت به تورهای استانبول اطلاعات کسب کنند.

قیمت تور استانبول عید 1402

قیمت تورهای نوروزی معمولا بالاتر از قیمت سایر تورهای مسافرتی است و با توجه به وجود تعطیلات و وجود حجم بالای مسافران این تورها با قیمتی بالاتر ارائه می گردد. قیمت تورهای نوروزی استانبول با توجه به انتخاب شما در زمان های متفاوت و با نرخ قیمتی مختلف ارائه می شود و ساعت پروازی، نوع ایرلاین و هتلی که برای اقامت انتخاب می کنید تاثیر به سزایی در قیمت تور خواهد گزاشت.

قیمت تور استانبول نوروز 1402 با توجه به نوع ایرلاین، هتل محل اقامت و مدت زمان تور متغیر است؛ در خرید پکیج های مسافرتی امکان تغییر تاریخ، مدت زمان تور، نوع پرواز و همچنین محل اقامت وجود دارد که این کار با تغییر قیمت تور استانبول نوروز فراهم است.

خدمات تور استانبول بهار 1402

پکیج های تور استانبول خدماتی چون بلیط رفت و برگشت و اقامت در هتل را به گردشگران ارائه می دهد و با توجه به نرخ های متفاوتی که این تورها دارند، خدماتی که ارائه می شود متفاوت است.

بهترین زمان سفر به استانبول در عید 1402

تور استانبول ویژه عید 1402 معمولا برای ۳، ۴ و ۵ شب برگزار می شود، گفتنی است که برای رزرو تور استانبول عید 1402 برای سه زمان از جمله قبل عید، هفته اول عید و هفته دوم عید اقدام کنید. توجه داشته باشید که انتخاب تاریخ پرواز کاملا اختیاری است.

البته که اگر برای تاریخ هایی مثل 5 فروردین و هفته دوم قصد سفر دارید می توانید در روزهای ابتدایی فروردین اقدام کنید. لازم به ذکر است که سفر در هفته دوم به مراتب ارزان تر از هفته اول است ولی به طور کلی در ایام عید انتظار قیمت خیلی پایین را نداشته باشید.