لوگوی ارشین پرواز

تور اروپا؛ سفر به قاره سبز

تور اروپا در آژانس های مسافرتی به سه صورت ارائه می شود.

تور اروپا با ویزای شنگن
تور اروپا بدون نیاز به اخذ ویزای شنگن
تور ترکیبی اروپا

آیا تور ارزان اروپا را میتوان تجربه کرد؟

برای تجربه سفری ارزان به قاره سبز راه حل های متفاوتی وجود دارد. آژانس های گردشگری هستند که با رزرو هتل های سه ستاره و نسبتا ارزانتر تور اروپا را کم هزینه ارائه میدهند. البته هتل های سه ستاره خدمات و کیفیت خوبی دارند. تور ارزان اروپا را میتوان در فصل زمستان تجربه کرد. به خاطر سردی بیش از حد هوا تعداد مسافران کمتر از فصل های گرم است. و قیمت هتل ها و بلیط هواپیما در فصل زمستان ارزان تر است. فیمت تور اروپا علاوه بر خدمات و زمان سفر به مقصد انتخابی شما نیز بستگی دارد. هزینه سفر به کشورهای اروپا یکسان نیست. تور اسپانیا و تور مجارستان ارزانتر نسبت به تور های دیگر اروپا هستند.

تور اروپا

خدمات تور اروپا

بلیط رفت و برگشت، ترانسفر فرودگاهی، اخذ ویزای شنگن، بیمه مسافرتی، تور لیدر فارسی زبان و بازدید از اماکن دیدنی

تور ترکیبی اروپا

تور ترکیبی اروپا این امکان را به شما میدهد تا سفر به چندین کشور را با هزینه کمتری تجربه کنید. در تور ترکیبی اروپا نیاز به اخذ ویزا جداگانه هر کشور نیست. تنها ویزای کشوری را باید اخذ کنید که در بلیط هواپیما مقصد شما است. با اخذ ویزای هر کشور اروپایی میتوانید به دیگر کشورهای حوزه شنگن وارد شوید. معرفترین تورهای ترکیبی اروپا عبارت اند از:

تور سوئیس اتریش مجارستان
تور سوئیس فرانسه
تور سوئیس اسپانیا
تور سوئیس آلمان
تور سوئیس هلند
تور اتریش آلمان سوئیس
تور اتریش مجارستان

اروپا

تور های محبوب قاره اروپا

سفر به ایتالیا با تور اروپا

ایتالیا کشوری است که در جنوب قاره اروپا قرار دارد. کشور ایتالیا شامل یک بخش مستقل و جزایر سیسل و ساردنی است. در شمال ایتالیا رشته کوههای آلپ و در جنوب آن دریای مدیترانه واقع است. در کشور ایتالیا جاذبه های زیاد گردشگری موجود است. این جاذبه ها عبارتند از جاذبه های تاریخی, جاذبه های طبیعی, جاذبه های هنری و انواع رستوران ها با غذاهایی با کیفیت. تعدادی از این جاذبه ها موارد زیر هستند:

ناپل
ونیز
برج کج پیزا
سیسیل
میلان
دریاچه کومو
ساحل آمالفی
پمپئی
توسکانی
رم

بهترین زمان برای مسافرت به ایتالیا چه زمانی است؟

کشور ایتالیا را از نظر آب و هوا می توان به سه منطقه شمالی, مرکزی و جنوبی تقسیم کرد. منطقه شمالی که شامل ترنتو, میلان, ونیز و تورین می شود زمستان های سرد و مرطوب و تابستان های گرم و مرطوب دارد. منطقه مرکزی که شامل شهرهایی مانند رم, فلورانس و بولونیا است. زمستان ها و تابستان های معتدلی دارد اما در بعضی مواقع زمستان های سرد و تابستان های بسیار گرم نیز در این منطقه مشاهده می شود. منطقه جنوبی که متشکل از شهرهای ناپل, پوتنزا, جزایر سیسیل و ساردنی است در این منطقه زمستان معتدل و کم بارش و تابستان گرم و خشک مشاهده می شود.

شما می توانید با در نظر گرفتن این اطلاعات بهترین زمان برای مسافرت به ایتالیا را با توجه به شرایط و نوع آب و هوایی که دوست دارید انتخاب کنید.

تور ایتالیا

راحت ترین شیوه حمل و نقل در ایتالیا

در داخل کشور ایتالیا شما برای گزینه های زیادی برای انتخاب وسیله حمل و نقل دارید . شما می توانید با در نظر گرفتن مسیری که می خواهید طی کنید می توانید از هرکدام از سیستم های حمل و نقل زیر بهره ببرید:

سیستم حمل و نقل ریلی
سیستم حمل و نقل جاده ای
سیستم حمل و نقل هوایی
سیستم حمل و نقل آبی

سفر به فرانسه همراه با تور اروپا

فرانسه کشوری است که در اروپای غربی قرار دارد. پایتخت این کشور پاریس بوده و واحد پول آن یورو می باشد. فرانسه دومین کشور بزرگ قاره اروپا واولین کشور بزرگ در اروپای غربی است. فرانسه در نقشه جغرافیایی به شکل شش ضلعی می باشد. جمعیت این کشور در حدود 65میلیون نفر است. این کشور جاذبه های گردشگری فراوانی بسیاری دارد. ما در این جا تعدادی از این جاذبه ها را نام می بریم:

قلعه چنانسی
منطقه لی پوی ان ولای
فستیوال کن
پیست اسکی وال دی ایزر

تور فرانسه

بهترین زمان مسافرت به فرانسه

بهترین زمان سفر به پاریس فصل بهار می باشد که مملو از شکوفه های بهاری زیبا می باشد. اما بهترین فصل از لحاظ قیمت مناسب وشرایط جوی فصل پاییز می باشد. درفصل زمستان پاریس سرد می شود اما برای کسانی که از شلوغی بیزار هستند ومسافرت به جای خلوت را دوست دارند پاریس بهترین گزینه در این فصل است.

خدمات تور فرانسه

سفر از فرودگاه وبا جمع شدن همه مسافران شروع شده وسپس مدارک بازنگری می شود. مسافران برای دریافت کارت پرواز و تحویل بار به سمت سالن ترانزیت می روند. در فرودگاه مقصد گذرنامه و ویزا کنترل می شود و مسافران به هتل منتقل می شوند وبعد از دریافت کلید اتاق و کمی استراحت با کمک راهنما از شهر پاریس بازدید می کنند. در طی روزهای بعد مسافران از موزه ها وکافه های پاریس وهمچنین آرامگاه بزرگانی چون صادق هدایت و غلامحسین ساعدی دیدن خواهند کرد.

تور پاریس

سفر به روسیه با تور اروپا

روسیه با نام فدراسیون روسیه نیز شناخته می شود وازپهناورترین کشورهای جهان است که در قاره آسیا قرار دارد. روسیه در شمال آسیا ودر خاور اروپا قرار گرفته است. این کشور با 14کشورآسیایی و اروپایی مرز زمینی وبا اقیانوس آرام شمالی واقیانوس منجمد شمالی وبا دریاهای خزروسیاه وبالتیک مرز آبی دارد. مسکو پایتخت روسیه بوده ویکی از بزرگ ترین شهرهای جهان است وسرشار از جاذبه های گردشگری برای مسافران است. نواحی مختلف روسیه بدین شرح است:

روسیه مرکزی: که از منطقه های ثروتمند این کشوربوده ودارای معماری بی نظیر وبناهای تاریخی می باشد.

چرنوزم: این منطقه از روسیه به دلیل داشتن خاک سیاه و فنی شهرت دارد که در جنگ جهانی دوم یکی از میدان های نبرد بوده است.

شمال باختری: این منطقه از روسیه از منظره های چشم نواز و دریاچه های بزرگی چون لادوگا واونگا برخوردار است. این منطقه دروازه ورود به اسکاندیناوی می باشد.

کالینگراد––: این منطقه هم مرز با لهستان ولیتوانی بوده و مکان برگزاری تعدادی از بازیهای جام جهانی 2018 می باشد.

جنوب روسیه: ازگرمترین منطقه های روسیه می باشد.

منطقه ولگا: منطقه صنعتی روسیه است.

منطقه اورال: به دلیل قرارگرفتن کوه های اورال در این منطقه این نام را برایش برگزیدند.

منطقه سیبری: این منطقه بزرگ ترین منطقه روسیه بوده و دارای بزرگ ترین رودها می باشد.

خاور روسیه: در این منطقه یاکوتسک سردترین شهر جهان قرارگرفته است.

تور روسیهشرایط آب و هوایی در ماه های مختلف سال در روسیه:

کسانی که ترجیح می دهند درگرمترین ماه های روسیه به این کشور سفر کنند می توانند آگوست وجولای را برای سفر انتخاب کنند. کسانی که به برف و سرما علاقه دارند می توانند در روزهای پایانی اکتبر که بارشهای اولیه برف شروع می شود به روسیه سفرکنند. ولی ماه های آوریل ومارس به دلیل آب شدن برف های زمستانی برای سفر به این کشور مناسب نیستند.

راه های حمل و نقل به روسیه:

مسافرت به روسیه از طریق هواپیما امکان پذیر می باشد روسیه ازاکثرشهرهای اروپا وآسیا وآمریکا وآفریقا پرواز مستقیم دارد.با قطار و اتوبوس وقایق نیزامکان سفر به روسیه وجود دارد.

تور اروپا با سفر به اتریش

اتریش در اروپای مرکزی واقع است ومرکز آن وین می باشد. زبان رسمی این کشور آلمانی می باشد. البته تعدادی از ساکنان این کشور به زبان اسلوونیایی وکروات ومجارستانی صحبت می کنند.

اتریش جمهوری فدرال است و از 9ایالت تشکیل شده است که شامل: بورگن لاند – کرنتن – نیدراسترایش – اوبراسترایش – سالزبورگ – اشتایرمارک – تیرول –فورآرلبرگ – وین می شود.

این کشور حدود 267/822/8 نفر جمعیت دارد ومساحت آن تقریبا 84کیلومتر مربع می باشد. حدود 60%اتریش را رشته کوه های آلپ تشکیل می دهد. از جمله شهر های مهم این کشور وین ، گراتس، اینسبروک ،زالتسبورگ ، کلاگن فورت ، لینتس ،آیزن اشتات و…می باشد. مهم ترین بخش اقتصاد این کشور مربوط به گرشگری بین المللی می باشد.

جاذبه های گردشگری اتریش

تعدادی ازمکان های گردشگری در اتریش بدین شرح است:

هالستات: دهکده ای زیبا که در کنا دریاچه هالستات قرار گرفته وشامل غارهای یخی ونمکی بوده و مناسب کوهنوردی و پیاده روی هم می باشد.

وین: این شهر پایتخت اتریش بوده ودارای قصر های سلطنتی و انواع موزه ها بوده ودر عین سنتی بودن معماری وین زندگی در این شهر مدرن است. می توان در این شهر به تماشای نمایش های خیابانی ونگارخانه ها نیز پرداخت.

سالزبورگ: از بهترین مکان ها برای کسانی است که دوستدار موسیقی هستند. در این شهر موتزارت به دنیا آمده است. دراین شهر انواع مراکز خرید ورستوران وگالری وجود دارد.

خدمات تورهای گردشگری اتریش

ازجمله این خدمات می توان به گرفتن ویزا از سفارت اتریش با دعوتنامه معتبر و تهیه بلیط رفت وبرگشت وترانسفر فرودگاه وتهیه هتل های چند ستاره دروین وانتقال به هتل وراهنمای مسلط به زبان محلی و هم چنین بیمه مسافرتی اشاره نمود.

تور اسپانیا از محبوب های تور اروپا

پایتخت اسپانیا مادرید می باشد وزبان رسمی این کشور اسپانیولی است. اسپانیا در جنوب غرب اروپا و در شبه جزیره ای به نام ایبریا واقع شده است. تنها همسایه اسپانیا در این شبه جزیره پرتغال است. جمعیت این کشور در حدود 47 میلیون نفر می باشد. اسپانیا از اعضای اتحادیه اروپا می باشد. ازمهمترین شهرهای اسپانیا می توان به بارسلونا ، مالاگا ، والنسیا و مادرید اشاره کرد. واحد پول اسپانیا یورو می باشد.

تور اسپانیا

مکان های گرشگری در اسپانیا

در اسپانیا مکان های گردشگری متنوعی وجود دارد اگر شما به سبک زندگی مسلمانان اسپانیا علاقه دارید می توانید به شهر گرانادا سفر کنید. برای مشاهده جشنواره گوجه فرنگی می توانید در ماه آگوست به شهر Buñol واقع در بندر زیبای والنسیا بروید. جزایر قناری از دیگر مکان های دیدنی در اسپانیا می باشد. علاوه براین سفربه کشوراسپانیا نسبت به سایر کشورهای اروپایی هزینه های کمتری را برای شما خواهد داشت. کاخ سلطنتی مادرید ،عمارت بارسلون ، برج هرکول ،شهر ساحلی لاکونچا و..از دیگرمکان های گردشگری اسپانیا است.

آب وهوا در اسپانیا

تابستان های اسپانیا خیلی گرم و مرطوب است. گرمترین ماه جولای وسردترین ماه سپتامبر است. خنک ترین شهر اسپانیا بارسلون است. سواحل اسپانیا در تابستان دمایی در حدود 25 درجه است.  در کل آب وهوای اسپانیا به سه دسته : آب وهوای اقیانوسی ،مدیترانه ای و خشک تقسیم می شود. بنابراین در اسپانیا هم زمستان های معتدل و گرم و هم تابستان های سرد و خنک را می توان یافت. ازبهترین ماه هایی که می توان برای سفر در نظر گرفت اکتبر می باشد. بهار و پاییز نیز فصل مناسبی برای سفر است.

راه های حمل ونقل به اسپانیا

شما برای مسافرت با هواپیما می توانید از تهران با دو پرواز مستقیم به بارسلونا از طریق شرکت ماهان اقدام کنید. هم چنین ترکیش ایرلاینز هم پروازهایی از اصفهان ، مشهد و شیراز و اهواز دارد. اسپانیا جاده های مواصلاتی مدرن دارد که می توانید برای مسافرت با خودرو نیز اقدام نمایید.