لوگوی ارشین پرواز

سفر با تور تفلیس پاییز 97

تور تفلیس پاییز 97 :: کشور زیبای گرجستان کشوری سرسبز و آباد است.کشوری که در سالیان دور جزو خاک ایران بود و سالیان زیادی است که از ما جدا شده است.آب و وهوای شمال کشور ایران دقیقا شبیه به آب و هوای گرجستان است.در تمام فصول سال شهر تفلیس در گرجستان دارای آب و هوای مطلوب و دوست داشتنی است.در فصل پاییز هوای خنک و نسیم پاییزی شما را شاداب خواهد کرد.

تور تفلیس پاییز 97

تور تفلیس پاییز 97

آب تنی در تور تفلیس پاییز 97

یکی از چیزهایی که گردشگران را به تفلیس می کشاند آب تنی در چشمه های آب گرم آن است.ده ها چشمه آب گرم از تپه ی نزدیک به رودخانه کورا می جوشد و مردم شهر تفلیس از آن برای شست و شو استفاده می کنند.اگر با تور تفلیس به این شهر زیبا سفر کردید تجربه آب تنی در چشمه های آب گرم تفلیس را از دست ندهید و شک نکنید با این تجربه سفری خاطره انگیز را برای خود ثبت کرده اید.

تور تفلیس پاییز 97

تور تفلیس پاییز 97

آب و هوای تور تفلیس پاییز 97

تنوع آب و هوا در پاییز شهر تفلیس بسیار شگفت انگیز است.اگر به اسکی علاقه دارید می توانید در ارتفاعات پر برف این شهر ساعت ها اسکی کنید و لذت ببرید.شاید تعجب کنید اما شما در فصل پاییز هم می توانید به شنا کردن در دریای شهر تفلیس بپردازید.

در گرجستان ساحلی به نام “ساحل مغناطیسی” قرار دارد که مردم معتقدند شنا کردن در این منظقه و آفتاب گرفتن روی شن های ساحلی آن بسیاری ازبیماری ها را برطرف می سازد.

بر اساس تحقیقات ماسه های ساحل این منطقه حاوی مواد معدنی ویژه ای هستند که می تواند در بهبود بیماری های قلبی و عروقی و عصبی تاثیر بگذارد.پس در بازدید  از گرجستان حتما به این مکان رفته و از شنا کردن و آفتاب گرفتن در آن لذت ببرید.

تور تفلیس پاییز 97

تور تفلیس پاییز 97

خدمات تور تفلیس

معمولا خدمات تور تفلیس در فوصل مختفلف یکسان هستند. اگر با تور تفلیس آرشین پرواز به گرجستان سفر کنید خدماتی از قبیل اقامت هتل با صبحانه – استقبال فرودگاهی-بیمه مسافرتی و لیدر به شما تعلق می گیرد.

0 0 votes
Article Rating
مرا خبر کن
چه زمانی؟

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments