تور تفلیس گرجستان

4 شب
 • پرواز: آتا
 • تاریخ رفت: 8 و 10 و 15 مرداد ۹۷
 • قیمت از 2.250.000 تومان
 • مدت اقامت: 4شب و 5 روز
!ثبت سفارش
2.250.000 تومان

تور تفلیس

3 شب
 • پرواز: قشم ایر
 • تاریخ رفت: 7 مردادماه ۹۷
 • قیمت از 1.650.000 تومان
 • مدت اقامت: ۳شب و ۴ روز
!ثبت سفارش
1.650.000 تومان

تور تفلیس – تور تفلیس ارزان – نرخ تور تفلیس – تور لحظه آخری گرجستان- تور گرجستان – نرخ تور گرجستان – قیمت تور گرجستان – تور ارزان گرجستان – تور گرجستان ارزان – آفر تور تفلیس – آفر تور گرجستان -تور لحظه آخری تفلیس

این روزها یکی از پر طرفدارترین تورهای خارجی تور تفلیس ( تور گرجستان) می باشد . تفلیس پایتخت گرجستان می باشد . با آب و هوایی معتدل و بسیار تمیز که در شمال ایران و در مجاورت و همسایگی ارمنستان و آذربایجان قرار دارد .

گرجستان در دو قاره آسیا و اروپا قرار دارد . تفلیس شهری مدرن با معماری سنتی می باشد که به خاطر زیبایی بی نظیر طبیعتش مورد توجه توریست های بسیاری از جمله توریست های ایرانی قرار گرفته است و بسیاری از عکاسان در سراسر دنیا شهر تفلیس را برای سوژه عکاسی خود انتخاب می کنند .

تفلیس علاوه بر زیبایی های طبیعی اش ، آثار باستانی و مکان های تاریخی بی شماری دارد و مکان های تاریخیش شهرت جهانی دارند .

تور تفلیس

تور تفلیس

بهترین فصل سفر به تفلیس چه زمانی است ؟

بهترین فصل سفر به تفلیس در فصل بهار یا اوایل فصل پاییز می باشد . که برای اطلاع از تور لحظه آخری تفلیس به صفحه مربوطه مراجعه کنید .

فرهنگ مردم گرجستان به چه صورت است ؟

شما در گرجستان فرهنگ های مختلفی اعم از فرهنگ مردم روسیه ، آذربایجان ، ارمنستان و ایران را می بینید . ولی چیزی که توجه بسیاری از توریست ها را به خود جلب می کند ، خونگرمی و مهربانی خیلی زیاد مردم گرجستان می باشد . آنها به گونه ای با توریست ها برخورد می کنند گویی سالهاست که آنها ار می شناسند .

پروازهای تور تفلیس

تور تفلیس هر روزه  با پرواز های آتا ، قشم ایر ، آسمان ، زاگرس و تابان به صورت ۳ یا ۴ یا ۷ روزه ارائه می شود .

 

آژانس هواپیمایی آرشین پرواز تورهای تفلیس را با بهترین کیفیت ارائه می کند و تمام تلاش خود را میکند تا رضایت شما مسافران عزیز را بدست بیاورد .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تور ارزان تفلیس ، قیمت تور تفلیس ، تور لحظه آخری تفلیس به پکیج های همین صفحه مراجعه کنید .

 

 

 1. Arshin پاسخ

  سپاس

ارسال دیدگاه