لوگوی ارشین پرواز

تور چابهار

4 شب و 5 روز
  • نوع سفر:هوایی - معراج
  • تاریخ رفت:تابستان
5.600.000 تومان

تور چابهار

3 شب و 4 روز
  • نوع سفر:هوایی - وارش
  • تاریخ رفت: تابستان
8.390.000 تومان

تور چابهار | سفر به بندر همیشه بهار

چابهار یکی از شهرهای توریستی و بسیار زیبای ایران است و ور چابهار به همین علت در سال های اخیر از محبوب ترین تورهای داخلی لقب گرفته است.تور چابهار سفر به تنها بندر اقیانوسی کشور ایران است که در کرانه اقیانوس هند و دریای مکران قرار گرفته و هر ساله پذیرای گردشگران زیادی است.این بندر به دلیل موقعیت خوبی که دارد از اهمیت زیادی برای سرمایه گذاران و سازندگان برخوردار است.

در سال های اخیر این شهر با هدف افزایش خدمات گردشگری و رفاهی توانسته پیشرفت های زیادی را در این زمینه به دست بیاورد.

با تور چابهار می توانید سفری خاطره انگیز به بندر همیشه بهار ایران را تجربه کنید و لذت ببرید.

موقعیت بندر چابهار

بندر مرکز شهرستان با وسعتی برابر با 11 کیلومتر مربع و در ارتفاع 7 متری از سطح دریا قرار دارد.فاصله هوایی شهر تهران با چابهار 1456 کیلومتر و فاصله زمینی آن از طریق جاده ایرانشهر – کرمان 1961 کیلومتر است.

آب و هوای چابهار

شرایط آب و هوایی بندر چابهار به دلیل نزدیک بودن به مدار راس السرطان و قرار داشتن در مسیر بادهای موسمی شبه قاره هند باعث شده که دارای آب و هوایی گرمسیری معتدل با کمی رطوبت باشد.میانگین حد اکثر دمای سالانه در چابهار 34 درجه سانتی گراد و میانگین حد اقل دمای آن 10 درجه سانتی گراد می باشد.

بهترین زمان سفر با تور چابهار

تنها بندر ایران که در ساحل اقیانوس هند قرار دارد ساحل چابهار است که در تمامی روزهای سال زیبا و دلپذیر است.اما می توان گفت بهترین زمان سفر با تور چابهار اواخر تابستان و اوایل پاییز است.در این روزها وزش بادهای موسمی از اقیانوس هند باعث می شود که آب و هوای این بندر بسیار دلپذیر شود.

جاذبه های گردشگری چابهار

در سفر با تور چابهار علاوه بر لذت بردن از طبیعت زیبا و آب و هوای بی نظیر آن ، می توانید از جاذبه های گردشگری زیبایی هم بازدید کنید که دیدن آن ها می تواند بسیار لذت بخش باشد.در ادامه به برخی از دیدنی های بندر همیشه بهار می پردازیم.

کوه های مریخی

تماشای کوه های مینیاتوری یکی از جذاب ترین کارهایی است که می توانید در این منطقه انجام دهید.این کوه ها به قدری زیبا هستند که فکر می کنید توسط بهترین نقاش های دنیا نقاشی شده اند.شیار ها و فرم هایی چشم نواز از این کوه ها قابل مشاهده هستند و زیبایآن ها را دو چندان کرده اند.

برای دیدن این کوه های بی نظیر باید حدود 50 کیلومتر از شهر چابهار به سمت شرق بروید تا آن ها را از دور دست مشاهده کنید.اما برای اینکه بر روی این کوه ها قدم بگذارید حتما باید تجهیزات لازم را داشته باشید.

غارهای سه گانه تیس

دو غار مصنوعی و یک غار طبیعی در منطقه روستایی تیس مجموعه ای سه گانه را تشکیل داده اند که بسیاری از افراد را برای بازدید به سمت خود می کشانند.این منطقه در فاصله 9 کیلومتری شمال غربی چابهار قرار دارد و یکی از مناطق دیدنی این شهر محسوب می شود.

اگر به اماکن تاریخی علاقه دارید پیشنهاد می کنیم حتما از این جاذبه بی نظیر بازدید کنید به خصوص اگر به تشریفات و آیین های قومی علاقمند هستید.

بندر گواتر

آیا تا بحال تجربه این را داشتید که در نقطه صفر مرزی حضور داشته باشید؟آن هم نقطه صفر مرزی از نوع ساحلی؟

خلیج گواتر خلیجی نسبتا کوچک در طول ساحل مکران در کرانه دریای عمان است که از لحاظ جغرافیایی در جنوب شرقی ترین نقطه ایران قرار دارد.جالب است بدانید در این منطقه عبور و مرور ساکنان محلی به پاکستان و بالعکس وجود دارد و با استفاده از قایق می توانید در مدت نیم ساعت به پاکستان بروید.اما با توجه به موقعیت سیاسی منطقه برای رفت و آمد و کمپینگ می بایست هماهنگی های لازم با ماموران گارد ساحلی صورت پذیرد