لوگوی ارشین پرواز
گردشگری-گرجستان
گردشگری-دبی
گردشگری-تایلند
گردشگری-ترکیه
گردشگری-ایران
گردشگری-مالزی

 

مجله گردشگری آرشین پرواز

اهل تفریح و گردش هستید؟ اگر شما از عاشقان سفر هستید ما در مجله گردشگری آرشین پرواز سعی کرده ایم که شما را با جذاب ترین و دیدنی ترین مکان های گردشگری ایران و جهان آشنا کنیم. هدف ما از راه اندازی این صفحه ارائه اطلاعات سفر و راهنمای گردشگری است تا شما علاقمندان به سفر و طبیعت گردی با شناخت کامل از مقصد سفرتان بدون استرس و دغدغه کوله بارتان را ببندید و آماده شوید.

مسافرت رفتن یکی از نیارهای فطری بشر است و انسان از همان ابتدای آفرینش، حرکت در وجود انسان قرار داده شده است و آدمی با قدم گذاشتن در دل طبیعت و لذت بردن در دامان طبیعت می تواند انرژی مثبتی را جذب کند و همین باعث حفظ روحیه افراد می شود.

مسافرت رفتن برای همه ما لازم است و گاهی برای فرار از یکنواختی می توانید خلاف جریان رودخانه شنا کنید تا هیجان را به زندگی تان تزریق کنید. اولین کاری که پیش از سفر باید انجام دهید انتخاب مقصد سفر است.

بعد از انتخاب مقصد سفر، انتخاب روش سفر از تصمیماتی است که قبل از سفر باید بگیرید؛ سفر زمینی، هوایی، شخصی و سفر با تور از جمله مواردی است که پیش رو دارید، انتخاب هرکدام از این روش ها بستگی به روحیه شما دارد.

برای سفر اولی ها، انتخاب تور مسافرتی بهترین گزینه است. البته افرادی که بارها و بارها به سفر رفته اند و جزو گردشگران حرفه ای هستند سفر شخصی و انفرادی را ترجیح می دهند تا با ناشناخته های مقصد رو به رو شوند.

پیش از سفرتان بهتر است اطلاعاتی را راجع به مقصد سفر به دست بیاورید تا با شناخت کامل مقصد، اقدام به سفر کنید. اطلاعاتی راجع به آب و هوا، بهترین زمان سفر، جاذبه های گردشگری و تاریخی، مراکز خرید و بازارها، هتل ها و رستوران ها جزو مواردی است که سفرتان را تحت تاثیر قرار می دهد.

اگر مقصد سفرتان را انتخاب کرده اید، به ابتدای صفحه رفته و با کلیک بر روی مقصد مربوطه می توانید اطلاعات راجع به آن شهر یا کشور را ببینید. اطلاعاتی نظیر موقعیت جغرافیایی، روش های سفر، جاذبه های تاریخی و گردشگری، بهترین زمان سفر (از لحاظ آب و هوا، خرید، گردشگری، ارزان بودن و ….)، معرفی مراکز خرید و تفریحی، معرفی پارک ها و تفرجگاه ها برای طبیعت گردی، معرفی بهترین رستوران ها برای شکم گردی و صرف یک وعده ی غذایی و همچنین معرفی هتل ها و اطلاع از خدمات و امکانات هر هتل مواردی هستند که برای آسایش و راحتی شما ارائه گردیده است.