لوگوی ارشین پرواز

مینی سیام پاتایا

مینی سیام پاتایا :: اگر بازدید از جاهای دیدنی دنیا را دوست دارید و می خواهید تمامی جاذبه های طبیعی و تاریخی دنیا را ببینید مینی تیام پاتایا برای شما ساخته شده است!مینی سیام می تواند به تنهایی کل دنیا را به شما نشان دهد.با آرشین پرواز همراه باشید.

این پارک در نزدیکی استادیوم بکس پاتایا قرار دارد و در آن نزدیک به 100 اثر معروف جهان وجود دارد و نکته جالب این است که همه این آثار در ابعاد 1:25 ساخته شده اند و می توانند در عرض چند دقیقه تمام جاذبه های معروف دنیا را در قالب تور تایلند به شما نشان دهند.

پارک مینی سیام پاتایا در سال 1985 به عنوان یک پروژه تحقیقاتی تاسیس شد و به دو بخش مینی سیام و مینی یوروپ شامل جاذبه های دیگر نقاط دنیا به جز تایلند تقسیم شده است.این دو بخش با رودخانه ای مارپیچ شکل از هم جدا شده اند و می توانید با عبور از رودخانه خودتان را به بخش های دیگر این پارک برسانید.

مینی سیام پاتایا

مینی سیام پاتایا

مینی سیام پاتایا پارک بزرگی با حوضچه های زیباست که در آن ماکت هایی از معروف ترین دیدنی های جهان به نمایش در آمده و درست مثل یک دهکده جهانی است.

زمانی که از بخش ورودی پارک به داخل می روید نیمکره شمالی و غربی جهان را در جلوی دید شما قرا داده اند و هر جاذبه های که فکرش را بکنید جلوی شما قرار دارد.و به محض ورود به پارک و قبل از اینکه به بخش تایلند برسید باغی پر از جاذبه های مختفل دنیا پیش رویتان ظاهر می شود.تصور کنید برج ایفل – عبادتگاه آسمان پکن و گنبد کلیسای سنت پترزبورگ را می توانید در کنار هم ببینید!

حوضچه های این مجموعه نقش اقیانوس اطلس و اقیانوس هند را بازی می کنند و در آنسوی پارک خانه ی اپرای سیدنی و مرلیون سنگاپور و… قرار دارند.از رودخانه ی کوچک پارک که عبور کنید وارد تایلند می شوید و خودتان را غرق در فرهنگ و تاریخ تایلند می بینید.سفری به زمان پادشاهی لانا – سوخوتای و … را تجربه خواهید کرد.از جاذبه های این بخش می توان به عبادتگاه زمرد – ایستگاه قطار هوالامفونگ و … اشاره کرد.

مینی سیام پاتایا

مینی سیام پاتایا

در بحث طراحی این مجموعه به جزئیات زیادی توجه شده است و گشت و گذار در آن شما را ساعت ها سرگرم می کند.برای اینکه در مدت گشت و گذار آفتاب سوز نشوید می توانید از جلوی درب ورودی چتر تهیه کنید.همچنین در نقاط مختلف این پارک مغازه هایی برای خرید سوغاتی وجود دارد که می توانید برای عزیزانتان سوغاتی تهیه کنید.

کافه ها و رستوران های نیز برای رفع خستگی و میل کردن خوردنی های خوش طعم در نظر گرفته شده اند.

هزینه ورودی مینی سیام پاتایا برای بزرگسالان 300 بات و برای کودکان 120 بات می باشد که اگر یک گواهی رانندگی تایلندی ارائه دهید هزینه ورودی شما 200 دلار می شود.زمان بازدید از این پارک از ساعت 7 صبح شروع و تا 10 شب ادامه دارد.

موقعیت مکانی: پاتایا – بخش شرقی بزرگراه سوخومویت – روبروی بیمارستان بانکوک

مینی سیام پاتایا

مینی سیام پاتایا

0 0 votes
Article Rating
مرا خبر کن
چه زمانی؟

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments