هتل ام داونتاون میلنیوم

هتل ام داونتاون میلنیوم چگونه است؟!

هتل ام داونتاون میلنیوم هتلی 4 ستاره در دبی است که 5 دقیقه با ماشین با مرکز خرید دبی و برج خلیفه، یکی از بزرگترین مراکز خرید و بلندترین ساختمان جهان، فاصله دارد. این هتل دارای یک استخر روباز، سونا، و مرکز تناسب اندام است.این هتل انتخاب مناسبی برای گردشگران تور دبی است.

هتل ام داونتاون میلنیوم

هتل ام داونتاون میلنیوم

اتاق های هتل ام داونتاون میلنیوم روشن و آرام بوده و با رنگ های گرم دکور شده اند. تمام اتاق ها یک فضای نشیمن بزرگ و تی وی کابلی دارند. حمام های شیک اتاق ها مجهز به لوازم آرایشی لوکس هستند. تمام اتاق ها در طبقات بالاتر قرار دارند.

مهمانان هتل ام داونتاون میلنیوم از غذاهای بین المللی و محلی غنی رستوران پپر لمون لذت می برند یا در عرشه استخر با منظره پر زرق و برق شهر دبی کوکتلی بینظیر بنوشند. در اطراف هتل کلوب های شبانه عربی و سالن های پرطرفدار قرار دارند.

هتل ام داونتاون میلنیوم دبی امارات

هتل ام داونتاون میلنیوم دبی امارات

مرکز تناسب اندام هتل ام داونتاون میلنیوم انواع مختلف تجهیزات مدرن برای انجام فعالیت های ورزشی روتین دارد. همچنین سوناهای مجزا مخصوص مردان و زنان قرار دارد.

مهمانان هتل که 7 دقیقه پیاده با مرکز خرید دبی فاصله دارد، می توانند از سرویس روزانه رایگان بر اساس برنامه برای رفتن به این مرکز خرید یا ساحل کایت استفاده کنند. فرودگاه بین المللی دبی نیز 10 کیلومتر با هتل فاصله داشته و پارکینگ رایگان در هتل نیز وجود دارد.

پیش از سفر به ئبی یا هر جای دیگر ابتدا در مورد محل اقامت خود تحقیق کنید و مطمئن شوید که به آنچه شما می خواهید به آن دسترسی داشته باشید نزدیک است یا دسترسی راحتی دارد.پس از پرواز مناسب و محل اقامت مناسب شناخت صحیح از مکان های دیدنی و گردشگری آن مقصد بسیار مهم است و شما باید بدانید که دقیقا به کجا سفر می کنید و می خواهید چه چیزهایی را در طول سفر خود داشته باشید.

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

ثبت نام تورهای لحظه آخری

X