پارک آبی اوشن کیش

پارک آبی اوشن کیش: اولین پارک آبی روباز ایران و اولین تم پارک آبی ایران محسوب می شود واز جاذبه های گردشگری پر طرفدار در تور ارزان کیش است.

تم پارک آبی اوشن کیشپارک آب اوشن به مساحت5.6 هکتار درجزیره کیش ایران بنا شده است. این پارک در 18 بهمن 1395افتتاح شده است وشامل ۱۳ راید، ۴ استخر شنا و یک اسپا، دو رستوران، چهار نوشیدنی فروشی و دو منطقه خرید است. تِم پارک آبی اوشن تحت نظارت احمد جعفری نژاد، صورت گرفته‌ است که از مشاهیر NFFC دیزنی است.

پارک آب اوشن بر اساس داستان  راز قلعه خورشید صورت گرفته است. این داستان براساس گروهی از دزدان دریایی است که به جزیره ای حمله می کنند. رهبر دزدان دریایی به نام کاپیتان سایان برای بدست آوردن قرص خورشید و فرمانروایی بر دریا به قلعه خورشید حمله کرده و آنجا را تصرف می کنند. سه بردار از ساکنان قلعه به نام های پولاد، ماهان و باشو سعی می کنند با آن ها مقابله و مبارزه کنند و از قلعه دفاع و آن را بازپس گیرند.

تم پارک آبی اوشن کیشاز ویژگی ها وامکانات دیگر موجود در این پارک وجود چندین واحد غذا ونوشیدنی، فروشگاه و اسپا است. دراین مکان انواع غذاها، نوشیدنی های سرد و گرم، فست فود، انواع کباب، لوازم و وسایل موردنیاز شنا و سوغاتی را ارائه می دهند. استخر های شنای موجود در پارک آبی اوشن هم شامل آبان، آبتین، رابو و دینگو است. از جمله رایدهای موجود در پارک آبی و تفریحی اوشن، پیچالوپ، آدرنالین، رالی راید، اناکوندا، دینگل، گرداب، مارپیچ،1 مارپیچ2، چالاب، راشین ریور، یرکو، سونامی و موجاب است. سرسره پیچالوپ که ارتفاعی به طول 24 متر دارد از بلند ترین سرسره های این منطقه است.

تم پارک آبی اوشن کیشاز ساندویچ های سرد و گرم میتوان زامبو و زیمبو را نام برد که برای یک میان وعده عالی مناسب هستند رستوران اصلی آن چیکو است که انواع پیش غذا انواع سالاد پیتزا ومرغ سوخاری ارائه می دهند. نوشاک فروتیلا کافیسا و کافه جتسمینا چهار دکه فروش نوشیدنی های سرد هستند که گردشگران تور لحظه آخری کیش می توانند انواع نوشیدنی ها را تهیه کرده و لذت ببرند.

فروشگاه اوشن در ورودی پارک واقع شده و به نوعی اصلی ترین فروشگاه پارک می شود و می توانید انواع محصولات مورد نیاز را خریداری کنید و به رسم یادگار با خود ببرید. فروشگاه جزیره هم در محوطه پارک واقع شده که  میتوان انواع محصولات بهداشتی را خریداری نمود.

تم پارک آبی اوشن کیشاز دیگر ویژگی های پارک آبی اوشن در کنار روباز بودن، اختصاص دادن روزهای خاصی به بانوان است که از محیط و جاذبه های منحصر به فرد پارک استفاده کنند و لذت ببرند همچنین می توانند حمام آفتاب نیز بگیرند. این از شاخصه های مهمی است که در این پارک وجود دارد تا گردشگران مسلمان منطقه خاورمیانه هم از آن استفاده کنند.

پلومریا اسپا مرکز ماساژ تم پارک آبی اوشن است که می توانید آرامش بخش ترین ماساژ ها را از ماساژورهای حرفه ای در این مجموعه انتظار داشته باشید. وجود مچ بند مغناطیسی و قابل شارژ هم برای ورود گردشگران تور کیش به پارک، این امکان را به آنها می دهد که دیگر نیازی به حمل کیف پول برای خرید نوشیدنی و انواع مواد غذایی نخواهند داشت و مبالغ استفاده نشده نیز هنگام خروج به آن ها پس داده می شود.

برای استفاده بهتر از پارک آبی اوشن نکات زیر را در نظر بگیرید:

  • برای استفاده از پارک آبی نیاز به لباس مناسب دارید، استفاد از لباس های محیط عمومی، لباس های گشاد یا بلند و آویزان، لباس های شفاف و بدن نما، و لباس های دارای اتصالات فلزی که امکان خراشیدن و اسیب به سطوح بازی را دارند، ممنوع است. تعیین مناسب بودن یا نبودن لباس توسط مدیریت صورت می گیررد.
  • مراقب کودکان خود باشید و قبل از جدا شدن از همدیگر مکانی را برای دیدار هماهنگ کنید.
  • کودکان زیر 12 سال توسط بزرگتر بالای 18 سال باید همراهی شوند.
  • برای استفاده از برخی بازی ها، استفاده از لنز و عینک ممنوع است.
  • ورود افرادی که مواد مشروبات الکی و یا روانگردان مصرف می کنند، ممنوع است.
  • جهت حفظ حریم پارک کلیه مکان های بیرون از پارک دارای دوربین مدار بسته هستند.
  • هرگونه عکاسی و فیلمبرداری در پارک ممنوع است و لوازم آن توسط مدیریت پارک ضبط خواهد شد.
درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

ثبت نام تورهای لحظه آخری

X