آژانس آرشین پرواز برگزار کننده تورهای نوروزی قشم  افتخار دارد که تور قشم نوروز 98 را با کمترین قیمت و کیفیت مناسب به شما عزیران ارائه دهد. برای اطلاع از قیمت تور قشم نوروز 98 ، تور لحظه آخری قشم نوروز 98 ، رزرو تور قشم نوروز 98  می توانید با شماره ی 02186026890 تماس حاصل نمایید.

تور قشم نوروز 98

قشم یکی از جزایر زیبای جنوبی کشورمان است که گردشگران زیادی برای تعطیلات عید نوروز، قشم را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند. همانطور که می دانید برای سفر به جزیره ی قشم یکی از بهترین زمان ها، تعطیلات نوروز است. علاوه بر اینکه فرصت مناسب برای گشت و گذار را دارید، آب و هوای قشم نیز تا اواسط اردیبهشت مناسب گردشگری است و آنچنان گرم نمی باشد.

چرا تور قشم نوروز 98؟

قشم یکی از زیباترین جزایر ایران است که طرفداران زیادی دارد، این جزیره بخاطر جاذبه های تاریخی و طبیعی اش در کنار سکوت و آرامشی که به گردشگران می دهد جزو مقاصد گردشگری در میان ایرانیان است.

غارهای خربس در تور قشم

همچنین سفر به قشم به گرانی تور کیش نمی باشد و فرصتی مناسب برای افرادی است که دوست دارند سفر به منطقه ای گرمسیری با سواحل زیبا را تجربه کنند. همانطور که گفتیم قشم جاذبه های زیادی دارد که گردشگران را به سمت خود می کشاند. از جمله جاهای دیدنی و گردشگری کیش می توان دره ستارگان، قلعه پرتغالی ها، جزایر ناز، غارهای خربس، غارنمک، تنگه چاهکوه، کوه ها و تندیس های قشم، جنگل های دریایی حرا، ژئو پارک قشم، سد و روستای گوران، بام قشم، درخت سبز یا انجیز معابد، دره مجسمه ها، جزیره هنگام، چاه های طلا، نیایشگاه ناهید، پارک کروکدیل ها و آکواریوم پروانه طلایی قشم را نام برد که هر کدام در نوع خود بی نظیر است و گرشگران به بازدید از آن ها می پردازند.

علاوه بر اینها قشم به بازارها و مراکز خرید ارزانش معروف است، محال است کسی به این جزیره سفر کند و دست خالی به شهر خود باز گردد. از جمله بازارهای معروف کیش مرکز خرید ستاره، بازار قدیم قشم، بازار بزرگ فردوسی، مرکز خرید سیتی سنتر، مرکز خرید دودلفین و مرکز خرید خلیج فارس را می توان نام برد.

منو