۱۰ هتل برتر پوکت

۱۰ هتل برتر پوکت ( Phuket )

این ۱۰ هتل بر اساس رتبه بندی های سایت مشاوران سفر( TripAdvisor ) که در در اوایل سال ۲۰۱۵ انجام شد در این فهرست قرار گرفته اند . من می دانم که این فهرست به صورت روزانه تغییر می کند و خودم هم کمی به این مرکز مشکوک هستم . آیا تمام مصاحبه های آنها واقعا واقعی است ؟ اما چیزی که مشخص است این است که در خصوص برخی از این هتل ها هزاران نظر داده شده است که وقتی به صورت میانگین به  آنها توجه می کنید بنظر می رسد که نظرات راجع به این هتل ها مثبت اند . در این فهرست چند هتل جدید نیز به چشم می خورد اما بیشتر این هتل ها با هتل های فهرست شده سال ۲۰۱۴ مشترک اند . برای هر هتل لینکی قرار داده شده که شما از طریق آن می توانید مستقیما از قیمت و موجود بودن اتاق اطلاع کسب نمایید . توصیه من به شما این است که از سایت Agoda.com  برای رزرو کردن هتل مورد نظر خود در پوکت استفاده کنید . هتل هایی که در این سایت آمده اند را به راحتی می توانیید با یکدیگر مقایسه کنید اما از آنجا که سایت Agoda.com  رنکینگ ندارد فهرست ۱۰ هتل برتری که ما نام می بریم بر پایه سایت ( TripAdvisor ) می باشد .

 

10 هتل برتر پوکت

بهترین هتل های پوکت

 

 

 

۱۰ هتل برتر پوکت  ( Phuket )

 

هتل های پوکت.jpg1

هتل پوکت

 

 • هتل ویلاهای ساحلی تریسارا ( Trisara Resort Villas )

این هتل بهترین هتل پوکت در سال ۲۰۱۵ بوده است و اگر به اندازه کافی پول داشته باشم بی شک به این هتل می روم . در این هتل می توانید درشمال ساحل بنگ تائو (Bang Tao ) که در شمال پوکت قرار دارد ، در ساحل هایی خصوصی ویلاهایی با استخر های خصوصی داشته باشید .  هتل تریسارا بسیار لوکس ، آرامش بخش ، با شکوه است و تا زمانی که در این هتل اقامت دارید تمامی دغدغه ها و نگرانی های خود را فراموش خواهید کرد .  این هتل حدودا ۵۰ ویلا و فضای وسیعی دارد و بسیار خلوت است . ویلا هایی که از ۲ تا ۶ اتاقه می باشند و برای خانواده های پر جمعیت یا گروه های بزرگ ، یا عروسی ایده ال می باشند . زوج هایی که دنبال سفری برای ریلکس کردن هستند می توانند از محیط این هتل لذت ببرند . این هتل فاصله بسیار کمی تا مناطق شلوغ شهر دارد بنابراین دسترسی آسانی خواهید داشت .

 

 

هتل های پوکت2

 

 • هتل کاتا راکس (ساحل کاتا) Kata Rocks (Kata Beach)

این هتل چند ماه پیش افتتاح شد ، پس چگونه در رتبه ۲ لیست ماه قرار گرفته است ؟ تا کنون تنها ۴۰ نظر در خصوص این هتل ثبت شده است و تمامی نظرات در خصوص این هتل مثبت است . اینکه برای یکی دو ساله آینده هم در صدر این فهرست باقی می ماند یا نه معلوم نیست ، آنچه از آن اطمینان داریم این است که این هتل در رسانه های اجتماعی خیلی خوب است ، من افرادی را می شناسم که در مراسم هایی که در این هتل برگزار شده شرکت کرده اند و نوشیدنی ای نوشیده اند و بسیار از این هتل تعریف می کنند . ویلاهای این هتل را که می توان گفت بهترین منظره به دریا را دارند در زمره هتل های شش ستاره بحساب می آورند .

 

 

 

 

 

هتل پوکت 3

 • هتل BYD Lofts (Patong Beach)

این هتل سال قبل در رتبه دو لیست قرار داشت ، این هتل آپارتمان های مجهزی را ارائه می دهد که در نزدیکی ساحل پاتنگ ( Patong ) قرار داشته و منظره بسیار زیبایی دارد . این هتل آپارتمان های یک یا دو تخته و در اندازه های مختلف دارد . اگر دوست دارید به تمام فعالیت هایی که دوست دارید انجام دهید دسترسی داشته باشید این هتل گزینه بسیار مهمی برای شما خواهد بود اما برای خواب به محیطی آرام تر نیاز دارید . من سمت پاتنگ نمیروم چون با سبک من تفاوت دارد اما بی شک ساحل پاتنگ با رستوران های فروان خود و آژانس های مسافرتی نزدیک به آن ، با دیسکو ها و کلاب های شبانه اش برای توریست ها بی نظیر خواهد بود .

 

 

 

 

هتل پوکت 4

۴ – هتل ساحل پیت یامو Point Yamu Resort (Cape Yamu)

این هتل نیز تقریبا عمر زیادی ندارد ( در اوایل ۲۰۱۴ افتتاح گردید ) . اگر دور بودن دسترسی شما به سایر مکان ها برایتان مشکلی ایجاد نمی کند از اقامت در این هتل لذت خواهید برد . من چند سال پیش که این هتل افتتاح شد و توسعه یافت را به خوبی بیاد می آورم . در ابتدا افتضاح بود درست یک منطقه طبیعی زیبا که در یک سایت ساختمانی گیر افتاده بود . اما اکنون بی نظیر زیباست و من حاضرم دست راستم را بدهم که حتی شده یک شب در آن اقامت داشته باشم . اقامت در این هتل ارزان نیست ، حتی با دادن دست راست خودم هم نمی توانم یک شب در آن اقامت داشته باشم . این هتل در ساحل شرقی قرار دارد ، و منظره های بسیار زیبایی دارد . این هتل با طراحی ایتالیایی خود بسیار رویایی است و ۷۹ اتاق و ۲۷ ویلای خصوصی دارد .

 

 

 

 

هتل پوکت 5

بهترین هتل های پوکت

 • هتل ساحل کاتاتانی The Shore at Katathani (Kata Noi Beach)

این هتل سالیان زیادی است که در ساحل کاتا نویی قرار دارد . ساحل لوکس این هتل ، دارای ویلا های  (pool villa ) در سال ۲۰۱۰ افتتاح شد و توسعه یافت . این هتل بسیار زیباست .  ویلاهای استخر دار این مجموعه که تمامی آنها استخرهای اختصاصی خود را داند ، منظره رو به دریای خوبی دارند ( نکته : هر ویلا منظره خاص خود را دارد و منظره ویلا ها با یکدیگر می توانند متفاوت باشد ) . همانطور که گفتم ، ویلا های اختصاصی چند سالی است که خیلی مد شده است . این هتل محل مناسبی برای زوجین زوان می باشد . عده زیادی برای ماه عسل خود این هتل را انتخاب می کنند .

 

 

 

 

 

 

6

 • هتل ویلاها و ساحل آندرا ( ساحل کامالا )

Andara Resort and Villas (Kamala Beach)

هتلی ۵ ستاره در منطقه ای کوهپایه ای در نزدیک ساحل کامالا با ویلاهای لوکس . این هتل در لیست ۱۰ هتل برتر پوکت خانواده در رتبه ۱ قرار گرفته بود . این هتل آرامش فوق العاده ای را برای تمام اعضای خانواده فراهم می آورد و از آنجا که دارای ویلاهای مجزا با استخرهای خصوصی می باشد برای زوج های جوان و خانواده ها بسیار ایده ال باشند . سواحل آندارا دقیقا در ساحل قرار ندارد بلکه در کوهپایه قرار دارد . خیلی از این ویلا ها منظره بسیار زیبایی دارند . این هتل بسیار لوکس است اما کنار ساحل قرار ندارد پس اگر در جست و جوی مکانی لوکس هستید و مجاورت ساحل برایتان در اولویت نیست این هتل جای مناسبی برایتان خواهد بود .

 

 

 

 

هتل پوکت 6

 • هتل ساحل چاوات ( ساحل سورین ) The Chava Resort (Surin Beach)

این هتل در فهرست ۱۰ هتل برتر پوکت جای دارد . ساحل سورین ویژگی های بخصوصی دارد . چاوا مجموعه ای از آپارتمان های ۲ تا ۵ اتاقه است . برخی از این ویلا ها را هتل اداره می کنند و برخی به صورت خصوصی اداره شده و اجاره داده می شوند . اتاق ها خیلی بزرگ اند و از اندازه اتاق هایی که در هتل ها دیده می شوند بزرگتر اند . این هتل نیز دارای منظره زیبایی است ، در کوهپایه قرار گرفته و چند دقیقه ای تا ساحل فاصله دارد .

 

 

 

 

 

هتل پوکت 7

 • هتل باری ویلا (The Baray Villa by Sawasdee Village (Kata Beach) )

هتل باری ویلا تنها ۱۴ ویلای لوکس دارد که توسط ساحل روستای سواسدی (Sawasdee ) ( یکی از قدیمی ترین سواحل پوکت) اداره می شود و همچنان از ساحل جداست . ویلا ها دو طبقه هستند و امکانات خوبی دارند از جمله اتاق های بزرگ ، جکوزی ، دسترسی مستقیم به استخر ،  باغ های زیای استوایی ، و محیطی مناسب برای افتاب گرفتن . نظراتی که در خصوص این ویلا ها داده شده است به محبویت این هتل افزوده است . این هتل در سال ۲۰۱۲ در رتبه یک ۱۰ هتل برتر قرار داشت و سالیان متوالی این روند را ادامه تا و اکنون در میان هتل های خوب قرار دارد .

 

 

 

 

هتل پوکت 8

 • هتل ویلاهای پوکت آنانتارا ( ساحل مائی خائو ) (Anantara Phuket Villas (Mai Khao Beach) )

ساحل مائی خائو همچنان در میان ساحل های ساکت و آرام پوکت قرار دارد و فکر می کنم همینطور آرام باقی بماند زیرا اکنون ساحل آن بسیار گران قیمت است . ساحل مائی خائو حدودا ۱۰ کیلومتر است ؛ ۱۰ استراحتکاه ساحلی دارد و چند خانه ییلاقی . آنانتارا در فهرست هتل های رومانتیک من قرار داشت . این هتل ورودی ای دوست  داشتنی دارد البته بسیار گران قیمت است .اگر قصد داشته باسید در فاصله ای نسبتا دور اقامت داشته باشید آنگاه ارزش آن را دارد که ماشینی اجاره کرده و در این هتل بمانید با این کار هزینه ها نیز خیلی از تاکسی گرفتن برای شما ارزا ن تر تمام می شود و شما می توانید به آسانی هر جا دوست دارید بروید ، البته من فکر میکنم بیشتر افرادی که در این هتل اقامت می گیرند دنبال آرامش این هتل هستند تا گشت و گذار در بیرون آن .

 

 

 

 

هتل پوکت 9

 • پوکت اماری ( ساحل پاتنگ ) Amari Phuket (Patong Beach)

این هتل نیز بسیار با سابقه است و از ۲۵ سال پیش در میان یکی از بزرگترین استراحتگاه های ساحلی پوکت می باشد . این هتل در مکانی عالی ، درست در جنوب ساحل پاتنگ به دور از هر گونه شلوغی قرار گرفته است . این هتل محل بسیار مناسبی برا آرامش داشتن است البته با ۱۰ تا ۱۵ دقیقه پیاده روی می توانید به مراکز شلوغ و پر ازدحام شهر بروید . وقتی هتلی با انقدر فاصله کم از مراکز شلوغ در لیست ۱۰ هتل برتر قرار می گیرد ، فکر می کنم بتوان گفت که این هتل بسیار ساکت و آرامش بخش است .

این فهرستی از ۱۰ هتل برتر پوکت در اوایل سال ۲۰۱۵ می باشد . شاید هفته آینده تغییر کند اما ۱۰ هتل را من به صورت آنلاین به اشتراک گذاشتم . آیا شما در هتلی اقامت داشته اید که در این فهرست نیست و فکر می کنید که در این لیست باید جای گیرد ؟ پوکت مجموعه ای است از استراحتگاه های قدیمی و جدید ، هتل های بزرگ و مهمان خانه های  کوچک ، ویلا های اجاره ای ، کوهپایه و تپه ، سواحل نزدیک و دور ، مناطق شلوغ و خلوت و آرام … هر کسی می تواند از تور پوکت خود نهایت استفاه را ببرد .

درباره نویسنده
 1. راکت بدمینتون پاسخ

  سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه
  براتون بشه

 2. طاهر داور پاسخ

  لطفا هتل پوکت یو ال را معرفی کنید فیری باشد

 3. تدائی پاسخ

  سلام ، لطفا در مورد قیمت هتل پوکت و خدمات آنها توضیح دهید .

ارسال دیدگاه

منو
ثبت نام تورهای لحظه آخری

X