لوگوی ارشین پرواز

آنتالیا 6 شب و 7 روز

6 شب و 7 روز
  • نوع سفر:هوایی - پگاسوس
  • تاریخ رفت: 7 تیر
17.590.000 تومان

تور آنتالیا

6 شب و 7 روز
  • نوع سفر:هوایی - معراج
  • تاریخ رفت: 8 و 9 و 15 و 16 تیر
10.260.000 تومان

تور آنتالیا, سفر به شهر آب و هیجان

آنتالیا شهری یکی از استان های کشور ترکیه است که در جنوب غربی این کشور قرار گرفته است.شهر آنتالیا آب وهوای معتدل و مدیترانه ای دارد, این شهر در سواحل زیبای مدیترنه قرار گرفته است با توجه به ساحلی بودن این شهر تفریحات آبی و ساحلی در این شهر رواج بسیاری دارد و تور آنتالیا از محبوب ترین تورهای تابستانی است.

آنتالیا شهرت بسیار زیادی به تفریحات آبی و ساحلی دارد اما این به این معنا نیست که در این شهر سایر تفریحات را نخواهید داشت و از انواع دیگر تفریحات محروم خواهید بود.در انتالیا می توانید انواع تفریحات جذاب و فرهنگی و شکم گردی و… را داشته باشید.

آنتالیا آثار تاریخی و فرهنگی بسیاری دارد که با بازدید از آن می توانید با فرهنگ و تاریخ مردم این شهر آشنا شوید.البته گفتنی است که این شهر یکی از بهترین انتخاب ها برای یک سفر خانوادگی هیجان انگیز و جذاب است.دراین سفر می توانید هم از تفریحات آبی و ساحلی استفاده نمایید و هم به مراکز فرهنگی مراجعه نمایید.

آنتالیا یکی از بهترین انتخاب ها برای استراحت و کسب آرامش می باشد.شاید بتوان گفت که این تور به آرامش بخش بودن شهرت بسیاری دارد.این شهر طبیعت بسیار بکر و دست نخورده ای دارد که نظر بسیاری از علاقمندان به طبیعت را به خود جذب می کند.

ntalya-tour-تور-آنتالیا

ntalya-tour-تور-آنتالیا

انواع تورهای آنتالیا


آنتالیا همانطور که گفته شد در کشور ترکیه است که با ایران فاصله کمی دارد و به همین دلیل علاوه بر سفر با هواپیما می توان به روش زمینی نیز به این شهر سفر کرد.هر کدام از این انواع مزایا و خوبی های خودش را دارد که در ادامه اطلاعات مختصری از آن را به شما خواهیم داد.

تور آنتالیا با پرواز : آنتالیا هر چند که نسبت به برخی شهرهای گردشگری به ایران نزدیک است اما فاصله آن تا ایران خیلی هم کم نیست به همین دلیل سفر زمینی برای برخی افراد آسان نیست و در طول سفر اذیت می شوند.این افراد بهتر است سفر هوایی را برای خود انتخاب نمایند.سفر هوایی راحتی بسیار بیشتری دارد و زمان کمتری را در راه این شهر خواهید بود.

تور زمینی آنتالیا : سفر زمینی یکی از بهترین انتخاب ها برای افرادی است که به فکر تور ارزان آنتالیا هستند و می خواهند سفر مقرون به صرفه ای را داشته باشند.در سفر زمینی هزینه شما تا حدی کاهش پیدا خواهد کرد اما سفر شما زمان بیشتری طول خواهید کشید.

در روش زمینی مدت سفر شما طولانی تر خواهد بود, به طور معمول تور آنتالیا 6 شب و 7 روز است که در روش زمینی باید این مدت را طولانی تر در نظر بگیرید و یا مدت اقامت خود را کوتاه تر در نظر بگیرید زیرا احتمالا در بهترین حالت حدود 1 روز را در مسیر رفت و یک روز را در مسیر برگشت خواهید گذراند.

انتخاب روش سفر به آنتالیا در اقامت شما تاثیر زیادی نخواهد داشت و اقامت و خدمات دریافتی شما در طول اقامتتان به انتخاب هتل و موقعیت جغرافیایی آن بستگی دارد.پیشنهاد می کنیم برای اقامت خود هتل های با خدمات یوآل را انتخاب نمایید.

بهترین منطقه آنتالیا کدام است؟


آنتالیا به طور کلی به 4 منطقه اصلی تقسیم می شود که عبارتند از بلک, لارا, ساید و کمر این مناطق هر کدام جذابیت ها و زیبایی های خودشان را دارند.منطقه بلک یکی از بهترین مناطق آنتالیا است که بهترین و گران قیمت ترین هتل های آنتالیا در آن قرار گرفته است و تقریبا می توان گفت 99 درصد هتل های این منطقه را هتل های 5 ستاره تشکیل می دهند.

لارا نیز یکی دیگر از بهترین مناطق این شهر است که به فرودگاه آنتالیا بسیار نزدیک است, این منطقه تنها هتل های 5 ستاره دارد و تمام هتلهای ان جدید و تازه ساز هستند .این منطقه به دلیل نوسان شرایط آب و هوایی در فصول مختلف نسبت به سایر مناطق قیمت پایین تری دارد.

کمر دیگر منطقه آنتالیا است که می توان درباره آن گفت که طبیعی ترین و دست نخورده ترین منطقه آنتالیا است که علاقمندان به طبیعت علاقه زیادی به اقامت در این منطقه دارند.یکی از رایج ترین تفریحات این منطقه طبیعت گردی است که انواع هتل های 2 تا 5 ستاره را نیز در خود جای داده است.

منطقه بعدی ساید است که از نظر ساحلی بسیار جذاب و دیدنی است.این منطقه ساحل های شنی دارد و از مرکز شهر آنتالیا چیزی حدود یک ساعت و نیم فاصله دارد.این منطقه نیز مانند کمر انواع هتل های 2 تا 5 ستاره را دارد.این منطقه یکی از دیدنی ترین و جذاب ترین مناطق آنتالیا است.

البته ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که هدف شما از سفر به آنتالیا تاثیر بسیاری در انتخاب محل سکونت شما دارد و پیشنهاد می کنیم حتما پیش از سفر با تور آنتالیا شناخت مختصری از مناطق این شهر داشته باشید تا نزدیک ترین محل به تفریحات دلخواهتان را برای اقامت انتخاب نمایید.

مناطق-آنتالیا-antalya-places

مناطق-آنتالیا-antalya-places

البته تمام جاذبه های این شهر محدود به خود شهر آنتالیا نیست و در اطراف آن نیز جاذبه های بسیاری خواهید دید که ارزش دارند برای بازدید از ان ها یک روز را از هتل بیرون بروید.اگر در زمان ترانسفر شدنتان از فرودگاه به هتل دقت نمایید جاذبه های بسیاری را احتمالا خواهید دید.

گفتنی است برای سفر به آنتالیا باید از یکی از سه فرودگاه دنیزلی, اسپارتا و یا فرودگاه آنتالیا استفاده نمایید که دنیزلی و اسپارتا در فاصله کمی از این شهر قرار گرفته اند و چیزی حدود 1 تا 2 ساعت در راه خواهید بود تا به آنتالیا برسید.ذکر این نکته نیز لازم است که تنها پروازهای ترک در فرودگاه انتالیا فرود می آیند و پروازهای ایرانی در یکی از فرودگاه های دنیزلی و یا اسپارتا فرود می آیند.

بهترین زمان سفر به آنتالیا


همان طور که پیش از این گفته شد آنتالیا شهری با آب هوای معتدل است که در فصل تابستان آب و هوایی گرم و خشک با دمایی بین 30 تا 35 درجه سانتی گراد دارد.این شهر در فصل زمستان آب و هوایی معتدل و بارانی دارد که دمای آن بین 9 تا 15 درجه سانتی گراد است.

اگر قصد دارید تور آنتالیا را انتخاب نمایید باید در انتخاب فصل و زمان سفر به این شهر نیز دقت کنید زیرا تاثیر بسیاری در سفر شما خواهد داشت.جالب است بدانید نام دیگر این تور, تور سواحل مدیترانه است که همین نام افراد زیادی را برای بازدید از منطقه مدیترانه ای این شهر به خود جذب می کند.

همان طور که پیش از این نیز گفته شد بهترین زمان سفر به انتالیا تابستان است که هوا برای استفاده از تفریحات آبی و ساحلی و گشت و گذار در طبیعت بسیار مناسب است.علاوه بر این در تورهای تابستانی این شهر خدمات بهتری را دریافت خواهید نمود هر چند که خدمات این برای تمام تورها یکسان است اما در فصل تابستان شما بهتر می توانید از این خدمات استفاده نمایید.

خدمات تور گردشگری آنتالیا : بلیط رفت و برگشت با پرواز – اقامت در هتل – ترانسفر فرودگاهی – لیدر – بیمه مسافرتی و انواع خدمات هتل که با توجه به انتخاب شما ارائه خواهد شد.( خدمات bb, all و یا uall)

از نظر قیمت هم باید گفت که این تور درفصل تابستان در گران ترین حال خود قرار دارد و ارزان ترین زمان برای سفر به این شهر در فصل بهار و اوایل فصل پاییز است که هم قیمت این تور ارزان است و هم امکان استفاده از تفریحات آبی وجود دارد.البته قیمت این تور بستگی زیادی به خدمات و هتل انتخابی شما دارد.

هتل های آنتالیا


هتل های آنتالیا یکی از مهم ترین جاذبه ها و انتخاب ها درتور آنتالیا است.جالب است این واقعیت را بدانید که برخی هتل های آنتالیا تبدیل به جاذبه گردشگری در این شهر شده است.هتل های آنتالیا از 2 تا 5 ستاره هستند که البته اغلب هتل های آن 5 ستاره هستند و شما در طول سفر خود زمان بسیار زیادی را در هتل خود سپری خواهید نمود.

هتل-های-آنتالیا-antalya-hotels

هتل-های-آنتالیا-antalya-hotels

اغلب افراد برای اقامت در انتالیا هتل های 5 ستاره را انتخاب می کنند که بتوانند تمام خدمات لازم را در هتل دریافت نمایند و نیازی به پول خرج کردن نداشته باشند.افرادی که برای اقامت خود هتل های 5 ستاره با خدمات Uall را انتخاب می کنند در طول سفر با کیف پول خود خداحافظی می کنند و فقط برای تفریحات خارج از هتل باید هزینه پرداخت نمایید.

بیشتر هتل های آنتالیا خدمات all و یا uall  را ارائه می دهند.تفاوت خدمات all و uall در ساعات ارائه خدمات است.در هتل هایی که خدمات یوآل ارائه می دهند مهمانان می توانند از تمام خدمات به رایگان استفاده نمایند و در خدمات آل هم همین خدمات را خواهید داشت اما تفاوت آن در این است که تعداد ساعات ارائه خدمات کمتر و محدود تر است.

جاذبه های گردشگری آنتالیا


احتمالا تا کنون متوجه شده اید که مهم ترین و اصلی ترین تفریحات و جاذبه های گردشگری آنتالیا مربوط به سواحل این شهر است.به طور کلی اغلب افراد هم برای استفاده از تفریحات آبی و ساحلی به این شهر سفر می کنند اما این تنها جاذبه آنتالیا نیست.

پارک های آبی آنتالیا : آنتالیا 3 پارک آبی مهم به نام های آکوا, ریکسوس پرمیوم و ددمان دارد.اغلب پارک های آبی آنتالیا در هتل های با کیفیت این شهر هستند که البته برای برخی از آن ها ورود برای عموم آزاد است.البته پیشنهاد ما این است که هتلی را برای اقامت انتخاب نمایید که پارک آبی داشته باشد.در تور انتالیا پارک آبی یکی از مهم ترین تفریحات محسوب می شود.

تور کشتی تفریحی : کشتی تفریحی یکی دیگر از تفریحات جذاب آنتالیا است که از هتل به بندر ترانسفر می شوید و بر کشتی سوار می شوید سپس در آب های مدیترانه گشت خواهید داشت در طول این سفر کوتاه می توانید شنا در آب های مدیترانه, آفتاب گرفتن در عرشه کشتی, صرف ناهار و… را تجربه نمایید.

رافتینگ : رافتینگ یکی دیگر از تفریحات جذاب آنتالیا است که در رودخانه خروشانی که از قلب پارک ملی آنتالیا عبور می کند انجام می شود و در این تور می توانید از طبیعت زیبای این مناطق لذت ببرید.این تور هیجان بسیار بالایی دارد و خاطرات خوشی را برایتان خواهد ساخت.

Antalya-Tourism-Attractions-جاذبه-های-گردشگری-آنتالیا

Antalya-Tourism-Attractions-جاذبه-های-گردشگری-آنتالیا

سواحل آنتالیا : ساحل کمر, ساحل آلانیا, ساحل الیمپوس, ساحل سیده, ساحل پاتارا, ساحل کنیالتی و… از بهترین سواحل آنتالیا هستند.

جاذبه های تاریخی و فرهنگی :  کسیک مناره, برج ساعت, مسجد کنگره دار, کاله ایچی, پرگا, شهر قدیمی الیمپوس, تله کابین آنتالیا, دلفین لند آنتالیا, آبشار دودن, موزه باستان شناسی آنتالیا, دروازه هادریان و دهکده قدیمی آنتالیا, قلعه رومی, ترمسوس, غار کارائین و…

مراکز خرید آنتالیا : تراسیتی, میگروس, مارک, اوت لت دیپو, بازار جمهوریت, آنتالیا مال و …

برای کسب اطلاع از قیمت تور آنتالیا و رزرو تور آنتالیا به پکیج های بالای همین صفحه مراجعه کنید و در ضمن برای کسب هرگونه اطلاعات دیگری در مورد تورهای آنتالیا با شماره ۸۸۴۲۳۴۶۲-۰۲۱ تماس بگیرید .آرشین پرواز مجری تورهای آنتالیا برای ارائه خدمات به شما علاقمندان به سفر و گردشگری همیشه آماده است.

 

برای اقامت در آنتالیا هتل های ALL یا UALL را انتخاب کنیم؟

اغلب هتل های آنتالیا بسیار با کیفیت هستند اما پیشنهاد می کنیم در سفر به این شهر هتل هایی که خدمات UALL ارائه می دهند را انتخاب نمایید زیرا در این هتل ها تمامی خدمات شما رایگان خواهد بود و ساعت خدمات دهی برای شما نیز بیشتر از خدمات ALL است.در هتل های UALL خدمات سرو نوشیدنی نیز رایگان است.

امکان سفر زمینی به آنتالیا وجود دارد؟

بله, این نوع سفر طولانی تر خواهد بود اما زیبایی های خاص خودش را دارد.

بهترین زمان سفر به آنتالیا چه زمانی است؟

آنتالیا در فصل تابستان و نیمه دوم فصل بهار بهترین شرایط آب و هوایی را دارد که برای سفر بسیار مناسب است.

سفر به آنتالیا به ویزا نیاز دارد؟

خیر, تنها کافی است گذرنامه با 6 ماه اعتبار داشته باشید.

 

3 2 votes
Article Rating
مرا خبر کن
چه زمانی؟

36 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments
fereshtehz
6 سال قبل

سلام
اگه بخوام آفر عید نوروز آنتالیا رو رزرو کنم، می تونم یه پیش قسط پرداخت کنم؟ چون ۱۰ نفر هستیم.و سوال دیگه اینکه می شه ۶ شب طوری باشه که ۳ شب تو یه هتل تو لارا بود و ۳ شب تو بلک؟

mahnaz
6 سال قبل

درود،
می خواستم بدونم برای هفته اول نوروز تور ترکیبی استانبول و آنتالیا دارید، و می خواستم ۳ روز اول استانبول و ۴ روز بعدش رو آنتالیا باشم و استانبول هتل ۵ ستاره شیشلی یا تکسیم مثل رادیسون بلو و آنتالیا هتل ۵* تاپ می خواستم برای ۲نفر و یک کودک ۵ ساله و ترجیحا با تخت، ممنون می شم؟

بهروز
6 سال قبل

سلام چندتا هتل ۵*uall که پارک آبی داشته باشه رو معرفی میکنید. ممنون از سایت خوبتون.

sharifi
6 سال قبل
Reply to  بهروز

هتل ۵* . GRAND PARK LARA . GRANADALUXURY BELEK .KERVANSARY LARA . ORANGE COUNTY

دانیال
6 سال قبل

تور آنتالیا لحظه آخری چه قیمتیه؟

سعیده
6 سال قبل

آفر تور های آنتالیا در چه ماه هایی است ؟؟؟

شایان
6 سال قبل

سلام آنتالیا شما واقعا عالیه و قیمت آنتالیا هم بسیار مناسبه من از شما تور لحظه آخری آنتالیا رو خریدم و بسیار راضی بودم

فایزه
6 سال قبل

سلام تور لحظه آخری آنتالیا برای اواخر هفته سه شب و چهار روز با قیمت مناسب میخواستم

داود
6 سال قبل

سلام و خسته نباشید تور های آنتالیا ی شما خیلی خوبه من تور سه شب و چهار روز آنتالیا گرفتم و خیلی راضی بودم هتل آنتالیا من 5 ستاره بود و از هتل آنتالیا هم راضی بودم

محبوبه
6 سال قبل

تور آفر خورده آنتالیا برای آخر خردادچه قیمت هست با هتل آنتالیا مناسب ؟

کیانا
6 سال قبل

تور ارزان آنتالیا برای سه شب و چهار روز با هتل ارزان آنتالیا چقدر میشه اگر هم آفر باشه بهتر

رونیکا
6 سال قبل

نرخ آنتالیا میخواستم برای اواخر این هفته یا هفته آینده نرخ تور لحظه آخری شما چنده ؟

فرشاد
6 سال قبل

هتل آنتالیا با قیمت مناسب و نرخ هتل های آنتالیا ترجیحا 5 ستاره و نرخ لحظه آخری آنتالیا رو میخواستم هر کدوم که قیمت هاش مناسبه با تشکر

فرهاد
6 سال قبل

تور لحظه آخری 5 شب و 6 روز برای آخر خرداد ماه با هتل آنتالیا با قیمت مناسب چقدر در میاد

فریبرز
6 سال قبل

نرخ آنتالیا با هتل آنتالیا با قیمت مناسب با آفرمیخواستم با تشکر .

شایان
6 سال قبل

تور لحظه آخری آنتالیا برای اواخر خرداد ماه یا تابستان هر کدام که آفر تور خورده باشه با هتل آنتالیا خوب
مرسی

فرهاد
6 سال قبل

تور ارزان آنتالیا
و قیمت تور در تابستون
آفر تور خورده باشه با هتل آنتالیا خوب و 5 ستاره میخواستم با تشکر

شایان
6 سال قبل

تور لحظه آخری آنتالیا برای 3 شب و 4 روز چه قیمتی هست

فائزه
6 سال قبل

تور ارزان آنتالیا و هتل آنتالیا ارزان 5 ستاره تور لحظه آخری هم اگر دارید بهتره

شایان
5 سال قبل

سلام
نرخ تور رو برای این ماه میخواستم و شما آفر دارید؟

فائزه
5 سال قبل

سلام
هتل آنتالیا خوب دارید و تور لحظه آخری دارید برای این هفته یا هفته بعد؟

داود
5 سال قبل

سلام
تور ارزان استانبول میخواستم برای اواخر تیر ماه شما تور لحظه آخری استانبول ترکیه دارید؟

شایان
5 سال قبل

سلام
تور ارزان آنتالیا میخواستم برای اواخر تیر ماه شما تور لحظه آخری آنتالیا ترکیه دارید؟

داود
5 سال قبل

سلام
هتل آنتالیا خوب دارید و تور لحظه آخری آنتالیا دارید برای این هفته یا هفته بعد؟

فرشاد
5 سال قبل

سلام
تور ارزان آنتالیا و هتل 5 ستاره تور لحظه آخری آنتالیا هم اگر دارید بهتره

شکوفه
5 سال قبل

سلام تور برای 3 شب یا 4 شب هم موجود هست ؟

پرستو
5 سال قبل

تور ارزان آنتالیا و هتل آنتالیا ارزان 5 ستاره تور لحظه آخری آنتالیا هم اگر دارید بهتره

پرستو
5 سال قبل

من از تور ارزان آنتالیا شما استفاده کردم
بسیار عالی بودو راضی بودیم
با تشکر فراوان از شما

پرستو
5 سال قبل

نرخ تور میخواستم برای اواخر این هفته یا هفته آینده نرخ تور لحظه آخری شما چنده ؟

شکوفه
5 سال قبل

سلام خدمات تورهای آنتالیا رو میشه بگید ؟

شکوفه
5 سال قبل

سلام . برای آنتالیا پرواز تک هم دارید یا فقط باید تور اوکی کنیم؟ مرسی

شکوفه
5 سال قبل

سلام . انتالیا هتل 4* uall هم دارد یا خیر ؟

شکوفه
5 سال قبل

سلام تور لحظه آخری برای اواسط شهریور ماه دارید؟

شکوفه
5 سال قبل

تور با هتل 5* uall میخواستم یه هتل خوب معرفی میکنید . ممنون

هما
5 سال قبل

سلام،
من یه تور ارزان برای اواسط شهریور می خواستم و می خوام هتلم 5 ستاره uall باشه و ترجیحا پروازش مستقیم باشه و اگه هتلش ساحلی باشه خیلی عالی میشه؟راهنمائی می کنید لطفا؟