آژانس آرشین پرواز برگزار کننده تورهای نوروزی مشهد  افتخار دارد که تور مشهد نوروز 98 را با کمترین قیمت و کیفیت مناسب به شما عزیران ارائه دهد. برای اطلاع از قیمت تور مشهد نوروز 98 ، تور لحظه آخری مشهد نوروز 98 و یا رزرو تورهای نوروزی می توانید با شماره ی 02186026890 تماس حاصل نمایید.

تور مشهد نوروز 98

همه ما از ماه ها قبل برای تعطیلات عید برنامه ریزی می کنیم تا در روزهای پایانی سال دچار سردر گمی نشیم. یکی از مقاصدی که در عید نوروز مملوء از مسافر است شهر مقدس مشهد می باشد. 

چرا تور مشهد نوروز 98؟

شهر مشهد به دلیل وجود بارگاه ثامن الحجج (ع) در ایام عید بیش از سایر مواقع شلوغ است چرا که دوستداران و عشاق امام هشتم در لحظه ی تحویل سال در حرم امام رضا (ع) گرد هم می آیند. از اینرو مشهد یکی از مقاصد پر طرفدار نوروزی در میان گردشگران داخلی است.

تور مشهد نوروز

از دلایل دیگری که گردشگران تور مشهد نوروز 98 را انتخاب می کنند وجود بسترهای لازم برای گردشگری در این شهر است. شهر مشهد با وجود جاذبه های گردشگری طبیعی و تاریخی در کنار مراکز تفریحی چون پارک ها، شهربازی ها و پارک های آبی می تواند گزینه مناسبی برای سفر نوروزی باشد.

اصلی ترین جاذبه ی شهر مشهد حرم امام رضا (ع) است که شیفتگان آن حضرت، به شوق زیارت به مشهد می آیند. همانطور که گفتیم شهر مشهد برای گردشگری فرصت های مناسبی چون اماکن تاریخی، آبشارهای زیبا، طبیعت سرسبز، مقبره و آرامگاه بزرگان، مراکز تفریحی و پارک ها، پارک های آبی و طبیعتگردی.

از جاذبه های معروف مشهد می توان گنبد هارونیه، چهار باغ مشهد، آرامگاه فردوسی، طرقبه، شاندیز، کوهسنگی، پارک وکیل آباد و پارک های آبی را نام برد.

همچنین گردشگران تور مشهد نوروز 98 برای اقامت در مشهد انواع خدمات اقامتی را می توانند دریافت کنند، با توجه به وجود بیش از 1200 مرکز اقامتی از جمله هتل ها، هتل آپارتمان ها و مهمانسرا ها که مسافران مشهد با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اند با انتخاب خود می توانند اقامتی لوکس و مدرن را تجربه کنند. همچنین برای اقامت ارزان شهر مشهد هتل های ارزان زیادی دارد که نسبتا دارای امکانات مناسبی هستند.

در صورتیکه تمایل به چشیدن طعم غذاهای محلی و یا تجربه حضور در رستوران های درجه یک را دارید، شهر مشهد رستوران های معروقی چو شاندیز، پسران کریم و معین درباری را دارد.

گردشگران تور مشهد، زمانی را صرف خرید سوغاتی و یا مواد و لوازم موردنیازشان می کنند که می توانید به بازارهای قدیمی و معروف همچون بازار رضا مشهد و یا پاساژها و مراکز خرید مدرن مشهد چون الماس شرق و برج آلتون مراجعه کنید.

منو